Speler informatie -
  • DFS bekert THUIS op 18 april verder tegen DVS'33 2

    DFS loot thuis voor kwartfinale districtsbeker.

    Zaterdag 11 maart is er bij DUNO in Doorwerth geloot voor de kwartfinale en de halve finale van de Districtsbeker Oost.

    Lees meer
  • Vrijwiliiger voor Dick van Elst sportkamp

    Vrijwiliiger voor Dick van Elst sportkamp

    Lees meer
  • Met spoed beheerder(s) gevraagd sportpark

    Met spoed beheerder(s) gevraagd voor sportpark

    De donderdagavondtraining wordt gestopt als er geen nieuwe aanmelding komt.

    Lees meer
  • Jordan van Elst seizoen 2017/2018 trainer van sv DFS 2.

    Jordan van Elst seizoen 2017/2018 trainer van sv DFS 2.

    De TC heeft Jordan van Elst aangenomen als trainer voor het 2e elftal voor seizoen 2017/2018.

    Lees meer
  • Internationaal toernooi in de maak!

    Internationaal toernooi in de maak!

    Stand van zaken internationaal toernooi.

    Lees meer
  • Grote belanstelling voor AED cursus

    32 cursisten!

    Jaarlijkse cursus AED& PBLS

    Lees meer
  • Meidenteam onder 15 voor seizoen 2017/2018

    Er wordt hard gewerkt om meidenteam O 15 voor volgend seizoen op de been te krijgen

    Vanaf het seizoen 2017/2018 is de doelstelling dat DFS een meidenteam O-15 jaar in de competitie brengt

    Lees meer
  • Kabouter voetbal sv DFS

    Kabouter voetbal sv DFS

    Voor de kinderen van 4 tot 6 jaar

    Lees meer
  • Organisatie Koningsdag teruggegeven aan Oranje Comité

    Geen organisatie Koningsdag door sv DFS

    Organisatie Koningsdag niet door sv DFS

    Lees meer
  • Het Dick van Elst SPORTKAMP  24 T/M 26 APRIL 2017

    Het Dick van Elst SPORTKAMP SV DFS 24 T/M 26 APRIL 2017

    Lees meer

Programma

  • 11 maa SKV JO11-3Gd – DFS sv JO11-2 (11-2)
  • 11 maa SVHA JO9-2 – DFS sv JO9-1 (5-3)
  • 11 maa DFS sv JO9-2 – Edesche Boys JO9-1 (2-2)
  • 11 maa DFS sv JO15-1 – SDOO JO15-2 (1-4)
  • 11 maa Redichem JO9-3G – DFS sv JO9-3 (2-1)
  • 11 maa FC Jeugd JO11-1 – DFS sv JO11-1 (2-5)
  • 11 maa DFS sv JO17-1 – Unitas'28 JO17-1d (4-1)
  • 11 maa Spero JO13-6 – DFS sv JO13-1G (0-4)
  • 11 maa DFS sv VR1 – Bennekom VR1 (2-4)
  • 11 maa DFS sv 4 – SVHA 2 (3-2)
  • 11 maa DZSV 2 – DFS sv 2 (1-1)
  • 11 maa DFS sv 1 – Ter Leede 1 (1-2)
  • 11 maa DFS sv JO19-1 – Bemmel SC JO19-2 (1-3)
  • 11 maa EMM 3 – DFS sv 5 (1-11)
  • 11 maa DFS sv 3 – Redichem 3 (13-0)
  • 18 maa SKV JO9-5 – DFS sv JO9-2 (2-0)
  • 18 maa SVHA JO11-2 – DFS sv JO11-3 (3-5)
  • 18 maa DFS sv JO9-3 – Blauw Geel'55 JO9-6 (1-5)
  • 18 maa DFS sv JO11-1 – Blauw Geel'55 JO11-3 (6-0)
  • 18 maa ONA '53 JO11-2 – DFS sv JO11-2 (7-1)
  • 18 maa DFS sv JO13-1G – Ede/Victoria vv JO13-1G (3-2)
  • 18 maa Beuningse Boys JO17-3 – DFS sv JO17-1 (1-3)
  • 18 maa Dodewaard JO15-1 – DFS sv JO15-1 (5-1)
  • 18 maa DFS sv VR1 – Wageningen VR1 (1-1)
  • 18 maa DFS sv 5 – Uchta 2 (4-2)
  • 18 maa DFS sv 4 – SKV 6 (5-1)
  • 18 maa DFS sv 2 – Excelsior. Z 2 (3-1)
  • 18 maa VDZ JO19-2 – DFS sv JO19-1 (1-1)
  • 18 maa Bennekom 9 – DFS sv 3 (2-3)
  • 25 maa 08:30 Arnhemse Boys JO9-8 – DFS sv JO9-1
  • 25 maa 08:30 F.C. Lienden JO11-1 – DFS sv JO11-1
  • 25 maa 09:00 DFS sv JO9-3 – SKV JO9-6G
  • 25 maa 09:00 DFS sv JO9-2 – Blauw Geel'55 JO9-7
  • 25 maa 09:00 DFS sv JO11-2 – WAVV JO11-1
  • 25 maa 10:00 DFS sv JO15-1 – Valburg JO15-1d
  • 25 maa 10:00 DFS sv JO11-3 – Unitas'28 JO11-2G
  • 25 maa 12:00 DFS sv JO17-1 – Blauw Wit JO17-2d
  • 25 maa 12:15 DTS Ede VR3 – DFS sv VR1
  • 25 maa 12:30 AVW '66 4 – DFS sv 2
  • 25 maa 13:00 SKV JO13-4g – DFS sv JO13-1G
  • 25 maa 13:15 OVC '85 3 – DFS sv 4
  • 25 maa 14:30 DFS sv 1 – RVVH 1
  • 25 maa 14:30 DFS sv JO19-1 – SDV Barneveld JO19-2
  • 25 maa 14:30 Uchta 3 – DFS sv 5
  • 25 maa 14:30 DFS sv 3 – Ede/Victoria vv 4
  • 01 apr 08:30 Bemmel SC JO9-3 – DFS sv JO9-1
  • 01 apr 08:30 Bennekom JO11-5 – DFS sv JO11-1
  • 01 apr 09:00 DFS sv JO9-2 – ONA '53 JO9-5
  • 01 apr 09:00 DFS sv JO11-3 – Bennekom JO11-9
  • 01 apr 10:00 Edesche Boys JO9-2 – DFS sv JO9-3
  • 01 apr 10:00 DFS sv JO13-1G – VDZ JO13-8M
  • 01 apr 10:15 Blauw Geel'55 JO11-5 – DFS sv JO11-2
  • 01 apr 10:45 SKV JO17-3 – DFS sv JO17-1
  • 01 apr 12:00 HAVO JO15-1d – DFS sv JO15-1
  • 01 apr 12:00 DFS sv VR1 – ESA VR2
  • 01 apr 14:30 Jodan Boys 1 – DFS sv 1
  • 01 apr 14:30 DFS sv 4 – EMM 2
  • 01 apr 14:30 DFS sv 3 – Advendo'57 4
  • 01 apr 14:30 DFS sv 2 – Bemmel SC 2
  • 01 apr 14:45 ST: Avios/DBV 2 – DFS sv 5
Bekijk complete programma
prv

Twitter nieuws

Volg ons op Twitter

Evenementen
& Activiteiten

  • Kerkstra Loodgietersbedrijf b.v.
  • Hendriksen Scooters
  • LDL-BULK HANDLING
  • van Wanrooy Bouw en Ontwikkeling BV
  • Welcom bij van Wolfswinkel
  • Handelsonderneming R. Roelofse Autohandel
  • Van Suilichem Communicatie BV
  • van Leeuwen Fitness & Fysiotherapie
  • van Suilichem Auto's BV
  • Gert van Toorn Steenhandel V.O.F.
  • Arends Natuurlijk Tuinhout, Kesteren
  • Augustinus Slagerij/Traiteur
  • Aquavana
  • G en M LICHT EN GELUID
  • Van de Bijl en Heierman
  • KVS Productions
  • vd Wardt Hekwerken
  • Amsterdam Meat Company  Ameco
  • Vishandel Hille de Graaf
  • Q3 Automatisering
  • Van Dijk Bedrijfskleding
  • SANDERS  makelaardij.
  • AMK Automaterialen
  •  Van Eck & Oosterink communicatieregisseurs
  • GP Tuinen
  • Bouwbedrijf Tornbroers BV
  • McDonalds Ochten
  • Automaterialen Tiel B.V.
  • Kievit autoschadebedrijf vof
  • Lingerie LUNA