• Entree betalen bij thuiswedstrijden DFS 1

    Entree betalen bij thuiswedstrijden DFS 1

    Leden hebben met ledenpas gratis toegang.

    Lees meer
  • Kabouter voetbal sv DFS

    Kabouter voetbal sv DFS

    Voor de kinderen van 3 tot 6 jaar

    Lees meer
  • Voorbeschouwing Hoofdklasse A (Zaterdag) seizoen 2014-2015

    VOORBESCHOUWING HOOFDKLASSE A SEIZOEN 2014-2015

    Lees meer
  • Wedstrijdbal sponsoren- sv DFS 1

    Wedstrijdbal sponsoren

    Seizoen 2014-2015

    Lees meer
  • SV DFS gaat komend seizoen voor klassering in de middenmoot

    SV DFS gaat komend seizoen voor klassering in de middenmoot

    Interview met Dik Peters van Ton

    Lees meer
  • Accommodaties zaterdag Hoofdklasse A

    Accommodaties zaterdag Hoofdklasse A

    Lees meer
  • Inleveren pasfoto's tbv de Spelerspassen
  • Scheidsrechters cursus seizoen 2014-2015

    Scheidsrechters cursus seizoen 2014-2015

    Zonder scheidsrechters geen voetbal!

    Lees meer
  • Jeugd-sportfonds Gelderland

    Jeugd-sportfonds Gelderland

    Lees meer
  • Nieuwe opzet jeugdcommissie

    Nieuwe opzet jeugdcommissie

    Lees meer

Programma

  • 06 sep DFS sv C1 – SML C2 (2-5)
  • 06 sep DFS sv F1 – Fortissimo F2 (7-1)
  • 06 sep DFS sv E1 – Jonge Kracht E2 (2-2)
  • 06 sep DFS sv D1 – Spero D5 (8-0)
  • 06 sep DFS sv C3G – WVW C1 (2-9)
  • 06 sep DFS sv A1D – DIO '30 A2 (5-0)
  • 06 sep Lunteren 2 – DFS sv 2 (1-0)
  • 06 sep Angeren C2 – DFS sv C2D (1-3)
  • 06 sep DFS sv 1 – ODIN'59 1 (1-2)
  • 06 sep DFS sv 4 – Excelsior. Z 3 (1-4)
  • 06 sep DFS sv 3 – Lienden 4 (2-9)
  • 06 sep DTS Ede 10 – DFS sv 6 (1-4)
  • 06 sep OSC B1 – DFS sv B1 (6-1)
  • 08 sep DFS sv E1 – Driel E1 (5-5)
  • 10 sep OVC '85 VR1 – DFS sv VR1 (-)
  • 13 sep DFS sv E3 – ONA '53 E6 (Vervallen)
  • 13 sep Lienden E3 – DFS sv E2G (1-11)
  • 13 sep DFS sv E1 – WAVV E1 (4-4)
  • 13 sep DFS sv D1 – Unitas '28 D1 (7-2)
  • 13 sep DFS sv C3G – ST Victoria'25/ SCD'33 C1D (1-6)
  • 13 sep DFS sv C1 – Beuningse Boys C2 (9-2)
  • 13 sep Advendo '57 F1 – DFS sv F1 (7-0)
  • 13 sep Bennekom C6 – DFS sv C2D (2-2)
  • 13 sep DFS sv 2 – Blauw Geel'55 2 (TNO)
  • 13 sep Kesteren 3 – DFS sv 6 (6-5)
  • 13 sep Sparta Nijkerk VR1 – DFS sv VR1 (2-2)
  • 13 sep Eldenia A2 – DFS sv A1D (4-2)
  • 13 sep DFS sv B1 – Fortissimo B3 (7-1)
  • 13 sep Breukelen fc 1 – DFS sv 1 (2-1)
  • 13 sep DFS sv 5 – Harskamp 2 (5-2)
  • 13 sep DFS sv 4 – DTS Ede 8 (3-3)
  • 13 sep DFS sv 3 – Blauw Geel'55 7 (0-5)
  • 20 sep DFS sv 4 – Ede/Victoria 4 (Uitgesteld)
  • 20 sep 08:30 DTS Ede E13 – DFS sv E3
  • 20 sep 08:30 Lienden E1 – DFS sv E1
  • 20 sep 09:30 DFS sv F1 – DTS Ede F6
  • 20 sep 09:30 DFS sv E2G – SCP E2
  • 20 sep 09:45 SKV D3 – DFS sv D1
  • 20 sep 10:00 DFS sv C2D – OVC '85 C5
  • 20 sep 10:15 Redichem F2 – DFS sv F2
  • 20 sep 11:00 DFS sv VR1 – SDS'55 VR1
  • 20 sep 12:15 Excelsior. Z C2D – DFS sv C3G
  • 20 sep 12:15 DTS Ede 3 – DFS sv 2
  • 20 sep 12:30 ONA '53 B1 – DFS sv B1
  • 20 sep 13:00 DFS sv A1D – SML A3D
  • 20 sep 13:00 Bennekom 7 – DFS sv 3
  • 20 sep 14:30 Wageningen 3 – DFS sv 5
  • 20 sep 14:30 DFS sv 1 – Montfoort 1
  • 20 sep 15:00 DFS sv 6 – Wageningen 4
  • 20 sep 15:30 AWC C2 – DFS sv C1
  • 27 sep 00:00 DFS sv E1 – DTS Ede E4
  • 27 sep DFS sv C3G – Lienden C3 (Vervallen)
  • 27 sep 00:00 DFS sv C1 – DIO '30 C1
  • 27 sep 00:00 DFS sv B1 – SDOO B1
  • 27 sep 00:00 Redichem A1 – DFS sv A1D
  • 27 sep 00:00 Hoevelaken VR2 – DFS sv VR1
  • 27 sep 00:00 WAVV 2 – DFS sv 6
  • 27 sep 00:00 DFS sv 5 – Advendo '57 7
  • 27 sep 00:00 Ede/Victoria 2 – DFS sv 4
  • 27 sep 00:00 DFS sv 3 – Otterlo 3
  • 27 sep 09:00 SDV Barneveld F6 – DFS sv F1
  • 27 sep 09:30 DFS sv F2 – SKV F4
  • 27 sep 09:30 DFS sv D1 – Bennekom D3
  • 27 sep 11:00 SCP E3 – DFS sv E2G
  • 27 sep 11:30 DFS sv 2 – Advendo '57 2
  • 27 sep 14:30 SteDoCo 1 – DFS sv 1
  • 27 sep 15:00 DTS Ede C4 – DFS sv C2D
Bekijk complete programma
prv

Twitter nieuws

Volg ons op Twitter

Evenementen
& Activiteiten

  • Coop Dodewaard
  • Sportcentrum Julien
  • Hommeltje kinderkleding
  • Ebbeng VOF
  • van Schaik garagebedrijf
  • Pauw Dodewaard
  • AH Verboom
  • Kapsalon Bianca
  • Restaurant Panorama De Blauwe kamer
  • Henk Verwoert Tegels
  • WPI Services BV Weighpack
  • GMB Infra BV
  • Auto- en taxibedrijf de Beijer
  • (Website)sponsor van DFS worden? Klik hier!
  • Tierelantijn
  • GP Tuinen
  • Inbeeld
  • Chinees restaurant de Zwaan
  • Johan Willemsen Computers
  • van Suilichem Auto's BV
  • Snackmobiel Roodbeen
  •  De Bladerkroon Boomkwekerijen en Containerteelt
  • Q3 Automatisering
  • Alfa Accountants en adviseurs
  • Rikken Metaal
  • van Dam Wonen en Slapen
  • Wildkamp BV (vestiging Kesteren)
  • Rijwielhal de Wit
  • Roelofsen Installatiebedrijf
  • Van Dijk Bedrijfskleding