• Pakt sv DFS zaterdag 19 april het kampioenschap in de 1e klasse D ??

    Pakt sv DFS zaterdag 19 april het kampioenschap in de 1e klasse D ??

    Lees meer
  • Spandoek

    Maak een spandoek voor de kampioenswedstrijd

    Lees meer
  • DSE voetbaldag maandag 28 april bij DFS Opheusden

    DSE voetbaldag maandag 28 april bij DFS Opheusden

    Lees meer
  • sv DFS STEUNT STICHTING WEGRACEPROMOTIE NEDERLAND (SWPN)

    sv DFS STEUNT STICHTING WEGRACE-PROMOTIE NEDERLAND (SWPN)

    sv DFS STEUNT STICHTING WEGRACEPROMOTIE NEDERLAND (SWPN)

    Lees meer
  • DFS met speels gemak langs FC Horst, 7-1

    DFS - FC Horst 7-1

    Lees meer
  • TENTFEEST OP SPORTPARK ’T HEERENLAND in Opheusden

    TENTFEEST OP SPORTPARK ’T HEERENLAND in Opheusden

    SV DFS ORGANISEERT, ALS ELK JAAR, WEER EEN TENTFEEST OP SPORTPARK ’T HEERENLAND.

    Lees meer
  • Spelerspas

    Spelerspas

    Inleveren pasfoto tbv de spelerspas

    Lees meer
  • KONINGSDAG OPHEUSDEN WORDT WEER EEN SPECTACULAIR EVENEMENT !!

    KONINGSDAG OPHEUSDEN WORDT WEER EEN SPECTACULAIR EVENEMENT !!

    Lees meer
  • Keepersdag op 25 Mei bij S.V Excelsior in Zetten

    Keepersdag op 25 Mei bij S.V Excelsior in Zetten

    Keepersdag op 25 Mei bij S.V Excelsior in Zetten

    Lees meer
  • De populaire Continental 7x7 35/45+ toernooien gaan weer van start

    De populaire Continental 7x7 35/45+ toernooien gaan weer van start

    Lees meer

Programma

  • 05 apr Bennekom F9 – DFS sv F2 (10-5)
  • 05 apr DTS Ede F3 – DFS sv F1 (3-8)
  • 05 apr Bennekom D7 – DFS sv D2G (Uitgesteld)
  • 05 apr DFS sv F3 – Excelsior. Z F4 (0-2)
  • 05 apr DFS sv E2 – ESA E11 (4-6)
  • 05 apr DFS sv E1 – SDOO E2 (6-2)
  • 05 apr DFS sv C2 – RVW C1D (0-9)
  • 05 apr DFS sv C1 – SKV/Wageningen C2 (5-1)
  • 05 apr Excelsior. Z D1G – DFS sv D1 (0-7)
  • 05 apr DFS sv 2 – SKV 2 (3-2)
  • 05 apr Kolping Dynamo 2 – DFS sv 4 (0-4)
  • 05 apr Harskamp VR1 – DFS sv VR1 (0-4)
  • 05 apr DFS sv 6 – Lunteren 6 (2-2)
  • 05 apr DFS sv 5 – Echteld 2 (1-4)
  • 05 apr Bennekom 9 – DFS sv 3 (5-2)
  • 05 apr DOS'37 1 – DFS sv 1 (0-3)
  • 12 apr Arnhemse Boys F9 – DFS sv F3 (7-1)
  • 12 apr DFS sv F2 – WAVV F2 (1-7)
  • 12 apr DFS sv F1 – Barneveld F2 (6-1)
  • 12 apr DFS sv E2 – Bennekom E6 (1-6)
  • 12 apr DFS sv D2G – OVC '85 D4G (4-1)
  • 12 apr OVC '85 E5 – DFS sv E1 (1-3)
  • 12 apr DFS sv D1 – Arnhemse Boys D1 (3-4)
  • 12 apr DFS sv A1 – Elsweide A1 (BNO)
  • 12 apr DFS sv VR1 – DVS '33 VR2 (3-0)
  • 12 apr Kesteren C1 – DFS sv C1 (2-0)
  • 12 apr Bennekom 4 – DFS sv 2 (1-2)
  • 12 apr Wageningen 4 – DFS sv 6 (4-1)
  • 12 apr DFS sv 1 – Horst FC 1 (7-1)
  • 12 apr Fortissimo C2 – DFS sv C2 (5-2)
  • 12 apr DFS sv 4 – Quick 1888 2 (Gestaakt)
  • 12 apr DFS sv 3 – Bennekom 8 (0-4)
  • 12 apr Woezik 3 – DFS sv 5 (2-1)
  • 16 apr 18:30 DFS sv F3 – OVC '85 F8
  • 16 apr 18:30 SKV/Wageningen F4 – DFS sv F2
  • 16 apr 18:30 DFS sv F1 – WAVV F1
  • 16 apr 18:30 DFS sv D2G – Spero D8
  • 17 apr 19:00 RVW B1 – DFS sv B1
  • 19 apr 09:30 DFS sv F2 – DUNO F1G
  • 19 apr 09:30 DFS sv E2 – OSC E8
  • 19 apr 09:30 DFS sv E1 – Excelsior. Z E1
  • 19 apr 09:30 Lienden C1 – DFS sv C1
  • 19 apr 10:00 Redichem F7 – DFS sv F3
  • 19 apr 10:00 DFS sv D1 – Lienden D1
  • 19 apr 12:00 DFS sv VR1 – Harskamp VR1
  • 19 apr 12:00 DFS sv 2 – SDV Barneveld 6
  • 19 apr 14:30 Barneveld 5 – DFS sv 6
  • 19 apr 14:30 Achilles '29 4 – DFS sv 4
  • 19 apr 14:30 DFS sv 1 – OWIOS 1
  • 19 apr 15:00 DFS sv A1 – VDZ A4
  • 21 apr 14:30 DFS sv 6 – SKV 6
  • 21 apr 15:00 DFS sv 5 – Trekvogels 8
  • 22 apr 20:00 SDV Barneveld A3 – DFS sv A1
  • 23 apr 18:30 ST Leones/DSZ C3D – DFS sv C2
  • 23 apr 19:30 DFS sv B1 – SKV/Wageningen B2
Bekijk complete programma
prv

Twitter nieuws

Volg ons op Twitter

Evenementen
& Activiteiten

  • Tierelantijn
  • Wildkamp BV (vestiging Kesteren)
  • Hong Kong VOF Chinees Restaurant
  • Ter Wielen Vloertechniek
  • Boomkwekerij Martin Timmer
  • AMK Automaterialen
  • Camping De Linie
  • Henk Verwoert Tegels
  • Wienerberger Steenfabriek Wolfswaard
  • Kapellen constructiebedrijf
  • vd Wardt Hekwerken
  • E.P. Weijs
  • A. van Beynum Staalconstructies
  • Willem Bor Keurslager
  • Hazet autobedrijf
  • Q3 Automatisering
  • Kapsalon Marian
  • Bouwbedrijf Tornbroers BV
  • WPI Services BV Weighpack
  • De Wit Hekwerk
  • Modehuis van Dijk
  • Molenaar Auto’s
  • Rijschool Oegema
  • McDonalds Ochten
  • Skoy Polyether
  • D.J.C.Kok Fysiotherapie en Manuele therapie
  • Betuwe Funderingen BV
  • Goudreinet Restaurant
  • Roelofsen G.J. Bommkwekerij
  • Autobedrijf Maasdoek