Speler informatie -

Indeling jeugd en begeleiding seizoen 2017-2018

< Terug ]

Hierbij de teamindeling van de trainers, leiders en spelers voor het seizoen 2017-2018.

Wat betreft de JO11 is er nog geen exacte teamindeling gemaakt. We hebben wel een indeling in gedachte maar er wordt eerst nog met de totale JO11 groep getraind en dan wordt samen met de trainers van de JO11 de exacte teamindeling bepaald.


Het is de bedoeling dat we vanaf de week na pinksteren (vanaf dinsdag 6 juni) tot het einde van het seizoen (17 juni) gaan trainen met de nieuwe teams en trainers. Bij het betreffende team staat vermeld welke dagen dat zijn tot aan 17 juni. De dagen dat er na de zomer wordt getraind kunnen hiervan nog gaan afwijken.

JO19-1 (2e klasse) trainingen tot 17 juni op de maandagavond en woensdagavond.
Brand, Thijs van den / Breunissen, Xander / Bruggen, John van / Dijken, Jari van / Eldik, Nils van / Groeneveld, Wouter / Grootendorst, Gijs / Huibers, Wouter / Leeuwen, Roderick van / Meijde, Mike van der / Mekking, Ryan / Padberg, Daan / Tuinema, Kalle / Stralen, Twan van
/ Kat, Joran de / Setten, Otto van
Begeleiding: Vincent Rainger, Ine van de Scheur en Marcel Padberg.

JO17-1 (3e klasse) trainingen tot 17 juni op de maandagavond en woensdagavond.
Eldik, Gertjan van / Henzen, Michael / Mekking, Damian / Rozenbrand, Yuri / Groeneveld, Marijn / Wevers, Rudger / Pol, Bertil van de / Schenkhoff, Mark van / Janssen, Gerben / Kleef, Jan Willem van / Stasiak, Bartek / Szyszko, Dominik/ Koedam, Robin / Walsem, Diederick van / Franken, Hessel
Begeleiding: Bert van de Pol en Ronald Cornelissen.

JO15-1 (4e klasse) trainingen tot 17 juni op de maandagavond en donderdagavond.
Roelofsen, Wesley / Rozenbrand, Milan / Schaap, Robin / Sipman, Luke / Mekking, Jaynick / Kruiff, Milan de / Brenk, Wesley van den / Paardekooper, Mathijs / Amerongen, Rens van / Breunissen, Lars / Voorst, Dylan van / Wit, Melvin de / Huibers, Gerco / Beijer, Gerit / Zanten, Anne van / Schaap, Rick (onder voorbehoud)
Begeleiding: Christiaan Beijer, Johan de Wit en Wilma Slotboom.

JO13-1 (3e klasse) trainingen tot 17 juni op de dinsdagavond en donderdagavond.
Brienesse, Joeri / Dams, Bas / Deelen, Robin van / Heuvel, Derrick van den / Kruiff, Tijcho de / Meerten, Jelle van / Schuurman, Twan / Setten, Arien van / Torn Broers, Bram / Westreenen, Matthijs van / Wevers, Theimen / Vriese, M. de / Gerritsen, Niels
Begeleiding: Djoël Tomatala en Wesley Haisch.

JO13-2 (4e klasse) trainingen tot 17 juni op de maandagavond en donderdagavond.
Berends, Luc / Eck, Diederick van / Eldik, Gert van / Eldik, Marc van / Pol, Mark van de / Prijs, Tijn / Schaap, Tim / Lainsamputty, Charea / Eldik, Fokko van / Thijssen, Djamairo / Hendriks, Jarno / Beijer, Bart / Roelofsen, Levi / Homan, Luuk (onder voorbehoud)
Begeleiding: Jelle Gijsbers, Bert Roelofsen en Jan v. Eldik

JO11 ( JO11-1 = 3e klasse, JO11-2 = 4e klasse en JO11-3 = 4e klasse)
trainingen tot 17 juni op de maandagavond en woensdagavond.
Arends, Jelle / Brouwer, Diek / Gerritsen, Rutger / Kat, Wessel de / Leeuw, Damien de / Oleman, Dylano / Schuijl, Damien / Marcinowski, Remik / Schaap, Germ / Middelkoop, Maarten / Acikgoz, Milan / Bunt, John van de / Drost, Dean / Leijen, Dominicus van / Geffen, Jurgen van / Sanders, Thomas / Voorst, van C. / Groot, Valentijn de / Dam, Ivan van / Huibers, Tristan / Ingen, Rik van / Looman, Nathan / Mekking, Bratley / Oleman, Lorenzo / Rietveld, Bjarn / Setten, Thijs van / Stam, Jesse / Eldik, Thijs van / Eldik, Luuk van / Walsem, Pieter van / Vriese, Mike de
Begeleiding: Jan van Lavieren (JO11-2), Kevin van Olderen (JO11-2) en
José Torn-Broers (JO11-3)


JO9-1 (6-tal vanaf 2017-2018) (4e klasse)
trainingen tot 17 juni op de maandagavond en woensdagavond.
Arends, Rense / Binsbergen, Jesse van / Hatert, Bjorn van den / Roelofsen, Wesley / Schuijl, Thijmen / Voorst, Jordy van / Meijering, Luuk / Bor, Noud
Begeleiding: G. v.d. Hatert

JO9-2 (6-tal vanaf 2017-2018) (4e klasse)
trainingen tot 17 juni op de maandagavond en woensdagavond.
Dorland, Thijmen van / Homan, Eli / Lainsamputty, Leychano / Acikgoz, Dylan / Man, Keano de / Berg, Lars van den / Nazir, Karim / Pol, Rik van de
Begeleiding: Harold de Man en Bert v.d. Berg

Kabouters:
Begeleiding: Reymon van Soest en Aaldert v.d. Wardt.

Trainers die nog aan een team toebedeeld moeten worden
Daan Padberg, Gijs Grootendorst en Damian Mekking.

Inloopavond
Mochten er nog vragen of onduidelijkheden betreffende deze indeling zijn dan kunt u naar de inloopavond komen op woensdag 7 juni 2017 tussen 20.00 uur en 21.00 uur.
De TC is dan aanwezig om u te woord te staan.
Allemaal alvast een fijne vakantie en we gaan er weer een mooi seizoen van maken met z’n allen.
De TC.

  • Van Suilichem Communicatie BV
  • Lingerie LUNA
  • Bouwbedrijf Tornbroers BV
  • van Wanrooy Bouw en Ontwikkeling BV
  • Van Dijk Bedrijfskleding
  • Rijwielhal de Wit
  • Burglandbouw
  • Cafe De Lamp
  • Van den Hatert Constructie
  • Hendriksen Scooters
  • KVS Productions
  • Van der Garde Tuinmeubelen
  • van Hunnik Trucks  & Vans
  • Nieuw Elan
  • AA drink
  • Formido Bouwmarkt
  • Betuwe Funderingen BV
  • Hommeltje kinderkleding
  • MeijTon
  • Huibers bouwkundig ontwerp en adviesbureau
  • Augustinus Slagerij/Traiteur
  • Wienerberger Steenfabriek Wolfswaard
  • Ter Wielen Vloertechniek
  • Sportcentrum Julien
  • Aquavana
  • Rikken Metaal
  • Boomkwekerij Batterijen
  • Kerkstra Loodgietersbedrijf b.v.
  • Schoonmaakbedrijf Rikla Service
  • Vrienden van Ajax