Speler informatie -

Totaal overzicht team standen

DFS sv 1 | Zaterdag standaard Hfd Klasse A

Nr Team GS GW GL VL PT VR TG V PM
1 Ter Leede 1 27 17 5 5 56 54 36 18 0
2 Spijkenisse 1 28 17 5 6 56 62 35 27 0
3 Noordwijk 1 28 16 5 7 53 66 42 24 0
4 Achilles Veen 1 28 16 5 7 53 52 36 16 0
5 Swift 1 28 14 7 7 49 56 34 22 0
6 Ajax 1 28 14 3 11 45 50 47 3 0
7 Jodan Boys 1 28 11 8 9 41 52 39 13 0
8 Hoek 1 28 10 8 10 38 41 43 -2 0
9 DFS sv 1 28 12 2 14 38 40 51 -11 0
10 Argon 1 27 9 6 12 33 42 45 -3 0
11 RVVH 1 28 9 6 13 33 45 50 -5 0
12 Zwaluwen 1 28 7 9 12 30 43 56 -13 0
13 Sliedrecht 1 28 7 3 18 24 49 72 -23 0
14 Smithoek 1 28 6 6 16 24 35 62 -27 0
15 Breukelen fc 1 28 2 6 20 12 29 68 -39 0

DFS sv 2 | Mannen zaterdag res 3e klasse A

Nr Team GS GW GL VL PT VR TG V PM
1 DZC '68 3 20 17 3 0 54 71 13 58 0
2 Juliana'31 2 19 15 2 2 47 80 27 53 0
3 DZSV 2 20 11 4 5 37 45 24 21 0
4 Excelsior. Z 2 20 11 1 8 34 37 34 3 0
5 UNI VV 2 20 8 4 8 28 51 37 14 0
6 DFS sv 2 20 7 4 9 25 48 60 -12 0
7 Fortissimo 2 19 6 2 11 20 33 64 -31 0
8 Bemmel SC 2 20 5 5 10 20 33 48 -15 0
9 Millingen SC 2 20 4 4 12 16 24 58 -34 0
10 AVW '66 4 20 5 1 14 16 28 70 -42 0
11 Bennekom 3 20 4 2 14 14 33 48 -15 0

DFS sv 3 | Mannen zaterdag res 5e klasse 06

Nr Team GS GW GL VL PT VR TG V PM
1 DFS sv 3 20 14 4 2 46 89 38 51 0
2 Edesche Boys 2 20 12 5 3 41 77 43 34 0
3 Ede/Victoria vv 2 19 12 2 5 38 65 39 26 0
4 Dodewaard 2 18 9 4 5 31 48 42 6 0
5 Bennekom 9 19 9 1 9 28 48 42 6 0
6 Advendo'57 4 20 9 1 10 28 49 57 -8 0
7 Ede/Victoria vv 4 19 6 3 10 21 41 58 -17 0
8 Bennekom 10 18 5 4 9 19 42 57 -15 0
9 Redichem 3 19 5 4 10 19 63 99 -36 0
10 ONA '53 3 19 4 4 11 16 39 57 -18 0
11 SKV 4 19 2 4 13 10 24 53 -29 0

DFS sv 4 | Mannen zaterdag res 6e klasse 03

Nr Team GS GW GL VL PT VR TG V PM
1 Woezik 3 21 17 2 2 53 113 16 97 0
2 EMM 2 21 16 2 3 50 88 25 63 0
3 SCP 2 21 13 1 7 40 68 32 36 0
4 DFS sv 4 22 12 4 6 40 63 53 10 0
5 Leones 2 20 12 3 5 39 71 37 34 0
6 Dodewaard 3 21 11 2 8 35 52 55 -3 0
7 SVHA 2 20 9 3 8 30 62 47 15 0
8 SKV 6 21 7 3 11 24 37 57 -20 0
9 OVC '85 3 20 4 5 11 17 54 82 -28 0
10 RKSV Driel 2 22 4 4 14 16 34 77 -43 0
11 Excelsior. Z 4 21 4 2 15 14 29 70 -41 0
12 Overasseltse Boys 3 20 0 1 19 1 10 130 -120 0

DFS sv 5 | Mannen zaterdag res 6e klasse 04

Nr Team GS GW GL VL PT VR TG V PM
1 ST: Avios/DBV 2 19 18 1 0 55 81 22 59 0
2 SCP 3 20 17 1 2 52 82 17 65 0
3 Leones 3 20 15 0 5 45 109 18 91 0
4 DIO '30 2 19 11 3 5 36 50 27 23 0
5 DFS sv 5 22 12 0 10 36 73 65 8 0
6 Uchta 3 16 8 0 8 24 46 40 6 0
7 Echteld 2 19 7 2 10 23 56 58 -2 0
8 Trekvogels 8 19 7 0 12 21 61 64 -3 0
9 F.C. Lienden Zat 5 20 7 0 13 21 52 77 -25 0
10 Kesteren 3 20 6 1 13 19 30 78 -48 0
11 Uchta 2 20 4 0 16 12 34 74 -40 0
12 EMM 3 20 0 2 18 2 21 155 -134 0

DFS sv VR1 | Vrouwen zaterdag 5e klasse 5

Nr Team GS GW GL VL PT VR TG V PM
1 Bennekom VR1 18 14 3 1 45 63 18 45 0
2 SDS'55 VR1 18 12 3 3 39 66 22 44 0
3 SKV VR2 16 12 1 3 37 91 19 72 0
4 Kesteren VR1 17 11 2 4 35 75 25 50 0
5 Ede/Victoria vv VR1 18 8 6 4 30 43 26 17 0
6 DFS sv VR1 23 9 2 12 29 47 64 -17 0
7 Wageningen VR1 17 7 3 7 24 30 49 -19 0
8 DTS Ede VR3 16 7 2 7 23 40 29 11 0
9 Advendo'57 VR1 18 5 1 12 16 39 46 -7 0
10 Otterlo VR1 18 5 0 13 15 33 89 -56 0
11 ESA VR2 14 4 3 7 14 21 37 -16 1
12 Lunteren VR1 4 0 0 4 0 3 27 -24 0
13 ST:EMM/Excelsior.z VR1 17 0 0 17 0 7 107 -100 0

DFS sv JO19-1 | J019-1(A1) 2e klasse 06

Nr Team GS GW GL VL PT VR TG V PM
1 Bemmel SC JO19-2 20 16 4 0 52 62 25 37 0
2 VDZ JO19-2 19 11 3 5 36 38 26 12 0
3 SDV Barneveld JO19-2 19 11 2 6 35 75 26 49 0
4 RKSV Driel JO19-1 19 10 5 4 35 53 31 22 0
5 ONA '53 JO19-1 17 10 3 4 33 48 31 17 0
6 Redichem JO19-1 20 8 4 8 28 45 38 7 0
7 WAVV JO19-1 19 7 3 9 24 37 49 -12 0
8 DFS sv JO19-1 20 6 4 10 22 37 48 -11 0
9 Wageningen JO19-1 20 7 1 12 22 46 59 -13 0
10 SDOO JO19-1 20 3 5 12 14 28 59 -31 0
11 ESA JO19-3 19 0 0 19 0 12 89 -77 0

DFS sv JO17-1 | JO17-1 3e klasse 05(P)

Nr Team GS GW GL VL PT VR TG V PM
1 SCE JO17-2 11 10 0 1 30 56 15 41 0
2 SVHA JO17-1d 11 7 2 2 23 38 23 15 0
3 DIO '30 JO17-2 10 7 0 3 21 48 14 34 0
4 Union JO17-4d 9 6 2 1 20 31 15 16 0
5 Orion JO17-3 10 5 0 5 15 30 29 1 0
6 Bennekom JO17-4 11 4 2 5 14 29 42 -13 0
7 Unitas'28 JO17-1d 9 4 1 4 13 23 23 0 0
8 DFS sv JO17-1 11 4 1 6 13 22 33 -11 0
9 SKV JO17-3 11 3 1 7 10 26 41 -15 0
10 AWC JO17-3 9 2 2 5 8 12 26 -14 0
11 Beuningse Boys JO17-3 10 1 2 7 5 18 49 -31 0
12 Blauw Wit JO17-2d 10 1 1 8 4 15 38 -23 0

DFS sv JO15-1 | JO15-1d 3e Klasse 14

Nr Team GS GW GL VL PT VR TG V PM
1 Unitas'28 JO15-1d 10 9 1 0 28 50 14 36 0
2 DUNO D JO15-1d 10 9 0 1 27 57 14 43 0
3 Dodewaard JO15-1 11 8 0 3 24 29 19 10 0
4 HAVO JO15-1d 10 6 2 2 20 25 13 12 0
5 OSC JO15-4 9 4 3 2 15 21 18 3 0
6 Valburg JO15-1d 10 5 0 5 15 20 23 -3 0
7 Beuningse Boys JO15-1d 10 4 2 4 14 11 15 -4 0
8 ESA JO15-6 10 3 0 7 9 26 27 -1 0
9 OVC '85 JO15-4 10 3 0 7 9 11 27 -16 0
10 Redichem JO15-4 9 2 1 6 7 19 18 1 0
11 SDOO JO15-2 10 2 1 7 7 16 31 -15 0
12 DFS sv JO15-1 11 0 0 11 0 12 78 -66 0

DFS sv JO13-1G | JO13-1 4e klasse 05

Nr Team GS GW GL VL PT VR TG V PM
1 DFS sv JO13-1G 11 8 0 3 24 39 25 14 0
2 DTS Ede JO13-3 11 7 1 3 22 39 22 17 0
3 Spero JO13-6 11 7 1 3 22 35 20 15 0
4 Unitas'28 JO13-1d 11 7 1 3 22 32 25 7 0
5 Bennekom JO13-5d 11 6 2 3 20 42 26 16 0
6 Uchta JO13-2G 11 6 1 4 19 25 24 1 0
7 SKV JO13-4g 10 4 1 5 13 20 29 -9 0
8 Blauw Geel'55 JO13-4d 11 4 1 6 13 22 38 -16 0
9 Ede/Victoria vv JO13-1G 11 4 0 7 12 31 33 -2 0
10 Redichem JO13-2 11 3 2 6 11 30 37 -7 0
11 WAVV JO13-2 10 3 1 6 10 24 30 -6 0
12 VDZ JO13-8M 11 0 1 10 1 14 44 -30 0

DFS sv JO11-1 | JO11-1 3e klasse 07

Nr Team GS GW GL VL PT VR TG V PM
1 DFS sv JO11-1 11 10 0 1 30 57 17 40 0
2 OVC '85 JO11-2 10 8 1 1 25 48 18 30 0
3 DTS Ede JO11-2G 10 7 1 2 22 55 22 33 0
4 Ede/Victoria vv JO11-2 9 7 0 2 21 56 17 39 0
5 F.C. Lienden JO11-1 9 6 0 3 18 54 37 17 0
6 Uchta JO11-1D 10 5 1 4 16 28 40 -12 0
7 Fortissimo JO11-2 10 4 1 5 13 21 34 -13 0
8 ONA '53 JO11-3 10 3 1 6 10 33 50 -17 0
9 FC Jeugd JO11-1 10 2 1 7 7 33 48 -15 0
10 Bennekom JO11-5 9 2 0 7 6 25 58 -33 0
11 SDV Barneveld JO11-4 10 2 0 8 6 30 44 -14 0
12 Blauw Geel'55 JO11-3 10 0 0 10 0 13 68 -55 0

DFS sv JO11-2 | JO11-2 3e klasse 11

Nr Team GS GW GL VL PT VR TG V PM
1 Bennekom JO11-7 10 9 0 1 27 84 20 64 0
2 Kesteren JO11-1 9 7 0 2 21 51 17 34 0
3 SKV JO11-3Gd 9 7 0 2 21 54 22 32 0
4 DTS Ede JO11-6G 10 7 0 3 21 57 21 36 0
5 EMM JO11-1D 11 5 2 4 17 41 21 20 0
6 Blauw Geel'55 JO11-5 8 5 0 3 15 31 21 10 0
7 WAVV JO11-1 9 5 0 4 15 47 27 20 0
8 DFS sv JO11-2 11 4 1 6 13 35 58 -23 0
9 ONA '53 JO11-2 9 4 0 5 12 27 33 -6 0
10 Fortissimo JO11-3 10 2 0 8 6 24 45 -21 0
11 F.C. Lienden JO11-3 10 1 1 8 4 38 79 -41 0
12 Dodewaard JO11-2 10 0 0 10 0 13 138 -125 0

DFS sv JO11-3 | JO11-3 5e klasse 10

Nr Team GS GW GL VL PT VR TG V PM
1 F.C. Lienden JO11-2 10 9 1 0 28 46 14 32 0
2 DTS Ede JO11-10 10 7 0 3 21 67 29 38 0
3 Blauw Geel'55 JO11-9 10 7 0 3 21 60 23 37 0
4 Unitas'28 JO11-2G 10 6 1 3 19 37 31 6 0
5 Aquila JO11-2 10 5 0 5 15 59 29 30 0
6 Bennekom JO11-9 10 4 2 4 14 47 39 8 0
7 Dodewaard JO11-1 10 4 1 5 13 30 34 -4 0
8 Unitas'28 JO11-1G 10 4 1 5 13 25 53 -28 0
9 Kesteren JO11-2 10 4 0 6 12 27 43 -16 0
10 DFS sv JO11-3 10 1 0 9 3 19 70 -51 0
11 SVHA JO11-2 10 1 0 9 3 17 69 -52 0

DFS sv JO9-1 | JO9-1 3e klasse 08

Nr Team GS GW GL VL PT VR TG V PM
1 SVHA JO9-2 10 10 0 0 30 46 14 32 0
2 DVOL JO9-3 10 8 1 1 25 40 19 21 0
3 ESA JO9-4 10 5 1 4 16 36 30 6 0
4 Bemmel SC JO9-3 9 4 2 3 14 32 22 10 0
5 DFS sv JO9-1 10 4 2 4 14 33 33 0 0
6 Spero JO9-5 11 4 1 6 13 29 39 -10 0
7 Angeren JO9-2 8 2 4 2 10 27 30 -3 0
8 OSC JO9-5 10 3 1 6 10 36 40 -4 0
9 Arnhemse Boys JO9-8 9 3 0 6 9 32 43 -11 0
10 OSC JO9-3 9 1 2 6 5 31 47 -16 0
11 Orion JO9-7 8 0 2 6 2 10 35 -25 0

DFS sv JO9-2 | JO9-2 5e klasse 14

Nr Team GS GW GL VL PT VR TG V PM
1 Wageningen JO9-1G 11 9 2 0 29 70 18 52 0
2 SKV JO9-5 11 9 1 1 28 42 8 34 0
3 Edesche Boys JO9-1 9 6 2 1 20 35 14 21 0
4 Fortissimo JO9-3 10 6 0 4 18 61 27 34 0
5 DFS sv JO9-2 11 5 2 4 17 27 28 -1 0
6 Redichem JO9-2 9 5 1 3 16 42 23 19 0
7 WAVV JO9-2 9 3 1 5 10 11 31 -20 0
8 ONA '53 JO9-5 11 3 0 8 9 18 35 -17 0
9 SKV JO9-7 11 3 0 8 9 29 65 -36 0
10 Blauw Geel'55 JO9-7 9 2 1 6 7 19 34 -15 0
11 Bennekom JO9-9 9 2 1 6 7 14 47 -33 0
12 Kesteren JO9-3 10 1 1 8 4 16 54 -38 0

DFS sv JO9-3 | JO9-3 5e Klasse 13

Nr Team GS GW GL VL PT VR TG V PM
1 Redichem JO9-3G 12 10 2 0 32 87 14 73 0
2 OVC '85 JO9-6G 12 9 0 3 27 77 17 60 0
3 Blauw Geel'55 JO9-6 10 8 2 0 26 57 8 49 0
4 Fortissimo JO9-4 11 7 2 2 23 44 30 14 0
5 Advendo'57 JO9-2 11 6 1 4 19 38 17 21 0
6 SKV JO9-6G 12 6 0 6 18 46 48 -2 0
7 FC Jeugd JO9-2 12 5 2 5 17 42 40 2 0
8 DFS sv JO9-3 13 5 2 6 17 47 53 -6 0
9 Ede/Victoria vv JO9-2 8 5 1 2 16 34 13 21 0
10 Advendo'57 JO9-3G 11 4 1 6 13 45 57 -12 0
11 Bennekom JO9-10 11 3 0 8 9 20 65 -45 0
12 Edesche Boys JO9-2 11 2 1 8 7 19 64 -45 0
13 DUNO D JO9-2 12 1 0 11 3 22 73 -51 0
14 Otterlo JO9-2G 12 1 0 11 3 17 96 -79 0
  • Van de Bijl en Heierman
  • Camping De Linie
  • Gert van Toorn Steenhandel V.O.F.
  • Inbeeld
  • Tierelantijn
  • Burglandbouw
  • van Dam Wonen en Slapen
  • Van Nu Huidinstituut
  • (Website)sponsor van DFS worden? Klik hier!
  • FiMek Estate
  • SANDERS  makelaardij.
  • Van Doorn BV
  • Skoy Polyether
  • Clean Mat Carosserie BV
  • Pauw Dodewaard
  • MB Schoonmaak- en bedrijfsdiensten
  • McDonalds Ochten
  • CIGO
  • Van Dijk Bedrijfskleding
  • A. van Beynum Staalconstructies
  • Jansen Totaal  Wonen
  • Boekhoud- en Administratiekantoor A. Hommersom B.V.
  • Meximum Promotions
  • Hendriksen W.J. Juwelier
  • KUUS Totaaltuinen
  • Amsterdam Meat Company  Ameco
  • Actief Atoschade Spuitbedrijf
  • Van den Hatert Constructie
  • Boomkwekerij & Loonbedrijf J.M. Breunissen
  • van Leeuwen Fitness & Fysiotherapie