• SPORTVERENIGING DOOR FUSIE STERK OPHEUSDEN

    SPORTVERENIGING DOOR FUSIE STERK OPHEUSDEN

  • Programma Mannen Zaterdag Hoofd Klasse B

    DatumWedstrijd
    21 oktober 14:30Ajax - Berkum
    21 oktober 14:30Excelsior'31 - SDC Putten
    21 oktober 14:30Zuidvogels - NSC Nijkerk
    21 oktober 14:30Staphorst - Huizen
    21 oktober 14:30DFS sv - AZSV
    21 oktober 14:30Genemuiden SC - HZVV
    21 oktober 15:00Sparta Nijkerk - Eemdijk
    21 oktober 15:00csv Apeldoorn - Urk
    28 oktober 14:30Staphorst - Excelsior'31
    28 oktober 14:30NSC Nijkerk - Genemuiden SC
    28 oktober 14:30Huizen - HZVV
    28 oktober 14:30Berkum - SDC Putten
    28 oktober 14:30Ajax - Zuidvogels
    28 oktober 14:30AZSV - Eemdijk
    28 oktober 15:00Urk - Sparta Nijkerk
    28 oktober 15:00csv Apeldoorn - DFS sv
  • Uitslagen Mannen Zaterdag Hoofd Klasse B

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    14 oktober 14:30Huizen - Zuidvogels3 - 3
    14 oktober 14:30Eemdijk - Genemuiden SC2 - 1
    14 oktober 14:30SDC Putten - csv Apeldoorn4 - 2
    14 oktober 14:30NSC Nijkerk - Excelsior'310 - 0
    14 oktober 14:30Berkum - Staphorst2 - 1
    14 oktober 14:30AZSV - Sparta Nijkerk1 - 0
    14 oktober 15:00Urk - Ajax0 - 1
    14 oktober 15:00HZVV - DFS sv0 - 0
  • Stand Mannen Zaterdag Hoofd Klasse B

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Berkum7511716
    2Excelsior'317511716
    3Ajax7502615
    4Genemuiden SC7412513
    5DFS sv7331612
    6AZSV7331212
    7Eemdijk7322411
    8SDC Putten6303-49
    9Staphorst723229
    10Zuidvogels723209
    11HZVV7223-48
    12Sparta Nijkerk7133-16
    13NSC Nijkerk7133-56
    14csv Apeldoorn7124-75
    15Huizen6024-72
    16Urk7016-111
  • Periodestand 1

    PositieTeamTotaalpuntenDoelsaldo
    1Berkum167
    2Excelsior'31167
    3Ajax156
    4Genemuiden SC135
    5DFS sv126
    6AZSV122
    7Eemdijk114
    8SDC Putten9-4
    9Staphorst92
    10Zuidvogels90
    11HZVV8-4
    12Sparta Nijkerk6-1
    13NSC Nijkerk6-5
    14csv Apeldoorn5-7
    15Huizen2-7
    16Urk1-11
  • Periodestand 2

    PositieTeamTotaalpuntenDoelsaldo
    1Ajax00
    2AZSV00
    3Berkum00
    4csv Apeldoorn00
    5Eemdijk00
    6Excelsior'3100
    7Huizen00
    8HZVV00
    9NSC Nijkerk00
    10Genemuiden SC00
    11SDC Putten00
    12Sparta Nijkerk00
    13Staphorst00
    14DFS sv00
    15Urk00
    16Zuidvogels00
  • Periodestand 3

    PositieTeamTotaalpuntenDoelsaldo
    1Ajax00
    2AZSV00
    3Berkum00
    4csv Apeldoorn00
    5Eemdijk00
    6Excelsior'3100
    7Huizen00
    8HZVV00
    9NSC Nijkerk00
    10Genemuiden SC00
    11SDC Putten00
    12Sparta Nijkerk00
    13Staphorst00
    14DFS sv00
    15Urk00
    16Zuidvogels00
  • Beker programma district Oost

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijd
    11 november 14:3014:30DFS sv - Rood Wit 1