• SPORTVERENIGING DOOR FUSIE STERK OPHEUSDEN

    SPORTVERENIGING DOOR FUSIE STERK OPHEUSDEN

  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterDetails
    2 september 14:30DFS sv - SDC PuttenA.S. (Anne) Greveling
    9 september 14:30Berkum - DFS sv
    16 september 14:30DFS sv - Genemuiden SC
    23 september 14:30Zuidvogels - DFS sv
    30 september 14:30Eemdijk - DFS sv
    7 oktober 14:30DFS sv - NSC Nijkerk
    14 oktober 15:00HZVV - DFS sv
    21 oktober 14:30DFS sv - AZSV
    28 oktober 15:00csv Apeldoorn - DFS sv
    4 november 14:30DFS sv - Huizen
    18 november 14:30Ajax - DFS sv
    25 november 14:30DFS sv - Staphorst
    2 december 15:00Sparta Nijkerk - DFS sv
    9 december 14:30DFS sv - Excelsior'31
    16 december 14:30DFS sv - Urk
  • Programma KNVB beker

    Geen informatie

  • Uitslagen KNVB beker

    Geen informatie

  • Programma Beker District Oost

    Geen informatie

  • Programma Mannen Zaterdag Hoofd Klasse B

    DatumWedstrijdDetails
    02-09-2017 00:00csv Apeldoorn - Staphorst
    02-09-2017 00:00HZVV - Eemdijk
    02-09-2017 00:00Huizen - Excelsior'31
    02-09-2017 14:30DFS sv - SDC Putten
    02-09-2017 14:30AZSV - Berkum
    02-09-2017 14:30Ajax - Genemuiden SC
    02-09-2017 15:00Urk - NSC Nijkerk
    02-09-2017 15:00Sparta Nijkerk - Zuidvogels
    09-09-2017 14:30Staphorst - Ajax
    09-09-2017 14:30Berkum - DFS sv
    09-09-2017 14:30Zuidvogels - csv Apeldoorn
    09-09-2017 14:30NSC Nijkerk - AZSV
    09-09-2017 14:30SDC Putten - HZVV
    09-09-2017 14:30Genemuiden SC - Urk
    09-09-2017 14:30Eemdijk - Huizen
    09-09-2017 14:30Excelsior'31 - Sparta Nijkerk
    16-09-2017 00:00HZVV - Zuidvogels
    16-09-2017 14:30Eemdijk - SDC Putten
    16-09-2017 14:30AZSV - Excelsior'31
    16-09-2017 14:30DFS sv - Genemuiden SC
    16-09-2017 14:30Huizen - NSC Nijkerk
    16-09-2017 15:00Urk - Staphorst
    16-09-2017 15:00Sparta Nijkerk - Berkum
    16-09-2017 15:00csv Apeldoorn - Ajax
    23-09-2017 14:30SDC Putten - Huizen
    23-09-2017 14:30Ajax - HZVV
    23-09-2017 14:30Zuidvogels - DFS sv
    23-09-2017 14:30Genemuiden SC - Sparta Nijkerk
    23-09-2017 14:30NSC Nijkerk - csv Apeldoorn
    23-09-2017 14:30Excelsior'31 - Eemdijk
    23-09-2017 14:30Berkum - Urk
    23-09-2017 14:30Staphorst - AZSV
  • Uitslagen Mannen Zaterdag Hoofd Klasse B

    Geen informatie

  • Stand Mannen Zaterdag Hoofd Klasse B

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Ajax000000
    2AZSV000000
    3Berkum000000
    4csv Apeldoorn000000
    5DFS sv000000
    6Eemdijk000000
    7Excelsior'31000000
    8Genemuiden SC000000
    9Huizen000000
    10HZVV000000
    11NSC Nijkerk000000
    12SDC Putten000000
    13Sparta Nijkerk000000
    14Staphorst000000
    15Urk000000
    16Zuidvogels000000
  • Periodestand 1

    PositieTeamTotaalpuntenDoelsaldo
    1Ajax 100
    2AZSV 100
    3Berkum 100
    4csv Apeldoorn 100
    5DFS sv 100
    6Eemdijk 100
    7Excelsior'31 100
    8Genemuiden SC 100
    9Huizen 100
    10HZVV 100
    11NSC Nijkerk 100
    12SDC Putten 100
    13Sparta Nijkerk 100
    14Staphorst 100
    15Urk 100
    16Zuidvogels 100
  • Periodestand 2

    PositieTeamTotaalpuntenDoelsaldo
    1Ajax 100
    2AZSV 100
    3Berkum 100
    4csv Apeldoorn 100
    5DFS sv 100
    6Eemdijk 100
    7Excelsior'31 100
    8Genemuiden SC 100
    9Huizen 100
    10HZVV 100
    11NSC Nijkerk 100
    12SDC Putten 100
    13Sparta Nijkerk 100
    14Staphorst 100
    15Urk 100
    16Zuidvogels 100
  • Periodestand 3

    PositieTeamTotaalpuntenDoelsaldo
    1Ajax 100
    2AZSV 100
    3Berkum 100
    4csv Apeldoorn 100
    5DFS sv 100
    6Eemdijk 100
    7Excelsior'31 100
    8Genemuiden SC 100
    9Huizen 100
    10HZVV 100
    11NSC Nijkerk 100
    12SDC Putten 100
    13Sparta Nijkerk 100
    14Staphorst 100
    15Urk 100
    16Zuidvogels 100
rfwbs-slide