Speler informatie -

Uitslagen

24 mei 2017

  • Tijd
    Wedstrijd
    Wedstrijdtype
    Uitslag
  • 18:45u
    Angeren JO9-2 - DFS sv JO9-1
    Competitie
    5 - 1
  • 18:45u
    DFS sv JO9-3 - Fortissimo JO9-4
    Competitie
    0 - 5

20 mei 2017

  • Tijd
    Wedstrijd
    Wedstrijdtype
    Uitslag
  • 12:30u
    DFS sv VR1 - SKV VR2
    Competitie
    0 - 3
  • 09:00u
    Redichem JO13-2 - DFS sv JO13-1G
    Competitie
    4 - 1
  • 09:00u
    DFS sv JO11-3 - Dodewaard JO11-1
    Competitie
    3 - 8

17 mei 2017

  • Tijd
    Wedstrijd
    Wedstrijdtype
    Uitslag
  • 19:00u
    DFS sv JO9-3 - DUNO D JO9-2
    Competitie
    7 - 1

15 mei 2017

  • Tijd
    Wedstrijd
    Wedstrijdtype
    Uitslag
  • 18:30u
    DFS sv JO13-1G - Bennekom JO13-5d
    Competitie
    3 - 2

13 mei 2017

  • Tijd
    Wedstrijd
    Wedstrijdtype
    Uitslag
  • 14:30u
    DFS sv JO19-1 - ONA '53 JO19-1
    Competitie
    4 - 2
  • 14:30u
    Achilles Veen 1 - DFS sv 1
    Competitie
  • 14:30u
    Leones 2 - DFS sv 4
    Competitie
    2 - 3
  • 14:30u
    Dodewaard 2 - DFS sv 3
    Competitie
    4 - 2
  • 14:30u
    DFS sv 5 - Leones 3
    Competitie
    2 - 6
  • 14:00u
    DFS sv JO13-1G - DTS Ede JO13-3
    Competitie
    4 - 2
  • 12:00u
    DFS sv JO17-1 - Bennekom JO17-4
    Competitie
    4 - 4
  • 10:15u
    Blauw Geel'55 JO11-9 - DFS sv JO11-3
    Competitie
    13 - 2
  • 09:30u
    Wageningen JO9-1G - DFS sv JO9-2
    Competitie
    9 - 0
  • 09:00u
    DUNO D JO15-1d - DFS sv JO15-1
    Competitie
    17 - 2
  • 09:00u
    DFS sv JO9-1 - ESA JO9-4
    Competitie
    2 - 1
  • 09:00u
    DFS sv JO11-1 - Fortissimo JO11-2
    Competitie
    6 - 0
  • 09:00u
    DFS sv JO9-3 - Advendo'57 JO9-3G
    Competitie
    6 - 6
  • 09:00u
    DFS sv JO11-2 - Bennekom JO11-7
    Competitie
    2 - 3

11 mei 2017

  • Tijd
    Wedstrijd
    Wedstrijdtype
    Uitslag
  • 19:00u
    DIO '30 JO17-2 - DFS sv JO17-1
    Competitie
    1 - 2

10 mei 2017

  • Tijd
    Wedstrijd
    Wedstrijdtype
    Uitslag
  • 18:30u
    DFS sv JO9-1 - Spero JO9-5
    Competitie
    2 - 3

6 mei 2017

  • Tijd
    Wedstrijd
    Wedstrijdtype
    Uitslag
  • 15:00u
    SKV 4 - DFS sv 3
    Competitie
    1 - 2
  • 15:00u
    Kesteren VR1 - DFS sv VR1
    Competitie
    3 - 0
  • 14:30u
    Overasseltse Boys 3 - DFS sv 4
    Competitie
    0 - 0
  • 14:30u
    DFS sv 5 - DIO '30 2
    Competitie
    0 - 5
  • 14:30u
    DFS sv 1 - Smithoek 1
    Competitie
  • 12:30u
    UNI VV 2 - DFS sv 2
    Competitie
    2 - 3
  • 12:00u
    DFS sv JO17-1 - AWC JO17-3
    Competitie
    1 - 3
  • 12:00u
    Redichem JO19-1 - DFS sv JO19-1
    Competitie
    1 - 2
  • 10:00u
    Redichem JO9-2 - DFS sv JO9-2
    Competitie
    3 - 6
  • 09:45u
    OSC JO15-4 - DFS sv JO15-1
    Competitie
    4 - 1
  • 09:00u
    DFS sv JO11-1 - ONA '53 JO11-3
    Competitie
    9 - 1
  • 09:00u
    DFS sv JO11-2 - DTS Ede JO11-6G
    Competitie
    1 - 12
  • 09:00u
    Blauw Geel'55 JO13-4d - DFS sv JO13-1G
    Competitie
    0 - 9
  • 08:30u
    Bennekom JO9-10 - DFS sv JO9-3
    Competitie
    1 - 9
  • 08:30u
    F.C. Lienden JO11-2 - DFS sv JO11-3
    Competitie
    4 - 2

29 april 2017

  • Tijd
    Wedstrijd
    Wedstrijdtype
    Uitslag
  • 17:00u
    Trekvogels 8 - DFS sv 5
    Competitie
    0 - 3
  • 14:30u
    DFS sv JO19-1 - ESA JO19-3
    Competitie
    5 - 1
  • 14:30u
    Noordwijk 1 - DFS sv 1
    Competitie
  • 14:30u
    DFS sv 2 - Juliana'31 2
    Competitie
    1 - 2
  • 14:30u
    DFS sv 3 - Ede/Victoria vv 2
    Competitie
    6 - 1
  • 12:00u
    DFS sv 4 - Woezik 3
    Competitie
    0 - 3
  • 12:00u
    DFS sv VR1 - Ede/Victoria vv VR1
    Competitie
    1 - 4
  • 10:00u
    DFS sv JO15-1 - Redichem JO15-4
    Competitie
    1 - 11
  • 09:30u
    DTS Ede JO11-2G - DFS sv JO11-1
    Competitie
    3 - 1
  • 09:00u
    DFS sv JO11-3 - Kesteren JO11-2
    Competitie
    1 - 6
  • 09:00u
    DFS sv JO9-2 - SKV JO9-7
    Competitie
    6 - 0
  • 08:30u
    Kesteren JO11-1 - DFS sv JO11-2
    Competitie
    5 - 1

26 april 2017

  • Tijd
    Wedstrijd
    Wedstrijdtype
    Uitslag
  • 20:00u
    DFS sv 1 - CSV Apeldoorn 1
    Beker poule

22 april 2017

  • Tijd
    Wedstrijd
    Wedstrijdtype
    Uitslag
  • 14:30u
    DFS sv 1 - Swift 1
    Competitie
  • 14:30u
    DFS sv 3 - ONA '53 3
    Competitie
    6 - 1
  • 14:30u
    Echteld 2 - DFS sv 5
    Competitie
    4 - 1
  • 14:30u
    Otterlo VR1 - DFS sv VR1
    Competitie
    3 - 2
  • 14:30u
    DFS sv 4 - RKSV Driel 2
    Competitie
    1 - 1
  • 13:00u
    SVHA JO17-1d - DFS sv JO17-1
    Competitie
    4 - 1
  • 11:30u
    Wageningen JO19-1 - DFS sv JO19-1
    Competitie
    7 - 2
  • 11:00u
    Uchta JO11-1D - DFS sv JO11-1
    Competitie
    1 - 6
  • 09:00u
    Ede/Victoria vv JO9-2 - DFS sv JO9-3
    Competitie
    1 - 2

19 april 2017

  • Tijd
    Wedstrijd
    Wedstrijdtype
    Uitslag
  • 18:30u
    DFS sv JO11-1 - SVHA JO11-1
    Oefenwedstrijd
     

18 april 2017

  • Tijd
    Wedstrijd
    Wedstrijdtype
    Uitslag
  • 20:00u
    DFS sv 1 - DVS '33 2
    Beker poule

15 april 2017

  • Tijd
    Wedstrijd
    Wedstrijdtype
    Uitslag
  • 15:00u
    Bennekom VR1 - DFS sv VR1
    Competitie
    5 - 0
  • 15:00u
    RKSV Driel JO19-1 - DFS sv JO19-1
    Competitie
    5 - 0
  • 14:00u
    SCE JO17-2 - DFS sv JO17-1
    Competitie
    7 - 0
  • 13:00u
    Unitas'28 JO13-1d - DFS sv JO13-1G
    Competitie
    3 - 4
  • 10:00u
    DFS sv JO15-1 - ESA JO15-6
    Competitie
    1 - 13
  • 09:00u
    DFS sv JO11-3 - Unitas'28 JO11-1G
    Competitie
    3 - 4
  • 09:00u
    Ede/Victoria vv JO11-2 - DFS sv JO11-1
    Competitie
    2 - 3
  • 09:00u
    DFS sv JO9-2 - Bennekom JO9-9
    Competitie
    5 - 1
  • 09:00u
    DFS sv JO9-3 - Otterlo JO9-2G
    Competitie
    10 - 3
  • 08:30u
    DVOL JO9-3 - DFS sv JO9-1
    Competitie
    2 - 2
  • 08:30u
    Fortissimo JO11-3 - DFS sv JO11-2
    Competitie
    1 - 4
  • 00:00u
    DFS sv 1 - Sliedrecht 1
    Competitie

12 april 2017

  • Tijd
    Wedstrijd
    Wedstrijdtype
    Uitslag
  • 18:30u
    EMM JO11-1D - DFS sv JO11-2
    Competitie
    2 - 2

10 april 2017

  • Tijd
    Wedstrijd
    Wedstrijdtype
    Uitslag
  • 18:30u
    Uchta JO13-2G - DFS sv JO13-1G
    Competitie
    2 - 1

8 april 2017

  • Tijd
    Wedstrijd
    Wedstrijdtype
    Uitslag
  • 14:30u
    Dodewaard 3 - DFS sv 4
    Competitie
    4 - 5
  • 14:30u
    DFS sv 1 - Hoek 1
    Competitie
  • 14:30u
    DFS sv 5 - Kesteren 3
    Competitie
    3 - 2
  • 13:00u
    SDS'55 VR1 - DFS sv VR1
    Competitie
    2 - 0
  • 12:00u
    DFS sv JO17-1 - Union JO17-4d
    Competitie
    0 - 2
  • 11:30u
    DTS Ede JO11-10 - DFS sv JO11-3
    Competitie
    10 - 1
  • 10:00u
    DFS sv JO15-1 - OVC '85 JO15-4
    Competitie
    0 - 2
  • 10:00u
    DFS sv JO11-2 - F.C. Lienden JO11-3
    Competitie
    5 - 4
  • 09:00u
    DFS sv JO9-3 - FC Jeugd JO9-2
    Competitie
    2 - 2
  • 09:00u
    DFS sv JO11-1 - OVC '85 JO11-2
    Competitie
    4 - 0
  • 09:00u
    DFS sv JO9-1 - OSC JO9-3
    Competitie
    5 - 5
  • 08:45u
    Fortissimo JO9-3 - DFS sv JO9-2
    Competitie
    2 - 0

1 april 2017

  • Tijd
    Wedstrijd
    Wedstrijdtype
    Uitslag
  • 14:45u
    ST: Avios/DBV 2 - DFS sv 5
    Competitie
    4 - 1
  • 14:30u
    DFS sv 2 - Bemmel SC 2
    Competitie
    2 - 1
  • 14:30u
    DFS sv 3 - Advendo'57 4
    Competitie
    4 - 0
  • 14:30u
    Jodan Boys 1 - DFS sv 1
    Competitie
  • 14:30u
    DFS sv 4 - EMM 2
    Competitie
    1 - 3
  • 12:00u
    DFS sv VR1 - ESA VR2
    Competitie
    5 - 0
  • 12:00u
    HAVO JO15-1d - DFS sv JO15-1
    Competitie
    9 - 0
  • 10:45u
    SKV JO17-3 - DFS sv JO17-1
    Competitie
    4 - 1
  • 10:15u
    Blauw Geel'55 JO11-5 - DFS sv JO11-2
    Competitie
    9 - 2
  • 10:00u
    DFS sv JO13-1G - VDZ JO13-8M
    Competitie
    3 - 2
  • 10:00u
    Edesche Boys JO9-2 - DFS sv JO9-3
    Competitie
    2 - 5
  • 09:00u
    DFS sv JO11-3 - Bennekom JO11-9
    Competitie
    1 - 7
  • 09:00u
    DFS sv JO9-2 - ONA '53 JO9-5
    Competitie
    1 - 4
  • 08:30u
    Bemmel SC JO9-3 - DFS sv JO9-1
    Competitie
    5 - 0
  • 08:30u
    Bennekom JO11-5 - DFS sv JO11-1
    Competitie
    3 - 7

25 maart 2017

  • Tijd
    Wedstrijd
    Wedstrijdtype
    Uitslag
  • 14:30u
    Uchta 3 - DFS sv 5
    Competitie
    3 - 2
  • 14:30u
    DFS sv JO19-1 - SDV Barneveld JO19-2
    Competitie
    2 - 4
  • 14:30u
    DFS sv 3 - Ede/Victoria vv 4
    Competitie
    4 - 2
  • 14:30u
    DFS sv 1 - RVVH 1
    Competitie
  • 13:15u
    OVC '85 3 - DFS sv 4
    Competitie
    4 - 4
  • 13:00u
    SKV JO13-4g - DFS sv JO13-1G
    Competitie
    4 - 1
  • 12:30u
    AVW '66 4 - DFS sv 2
    Competitie
    4 - 2
  • 12:15u
    DTS Ede VR3 - DFS sv VR1
    Competitie
    7 - 0
  • 12:00u
    DFS sv JO17-1 - Blauw Wit JO17-2d
    Competitie
    4 - 1
  • 10:00u
    DFS sv JO11-3 - Unitas'28 JO11-2G
    Competitie
    1 - 5
  • 10:00u
    DFS sv JO15-1 - Valburg JO15-1d
    Competitie
    0 - 3
  • 09:00u
    DFS sv JO9-3 - SKV JO9-6G
    Competitie
    1 - 4
  • 09:00u
    DFS sv JO9-2 - Blauw Geel'55 JO9-7
    Competitie
    3 - 2
  • 09:00u
    DFS sv JO11-2 - WAVV JO11-1
    Competitie
    5 - 1
  • 08:30u
    Arnhemse Boys JO9-8 - DFS sv JO9-1
    Competitie
    3 - 4
  • 08:30u
    F.C. Lienden JO11-1 - DFS sv JO11-1
    Competitie
    2 - 5

18 maart 2017

  • Tijd
    Wedstrijd
    Wedstrijdtype
    Uitslag
  • 15:30u
    Bennekom 9 - DFS sv 3
    Competitie
    2 - 3
  • 15:15u
    VDZ JO19-2 - DFS sv JO19-1
    Competitie
    1 - 1
  • 14:30u
    DFS sv 4 - SKV 6
    Competitie
    5 - 1
  • 14:30u
    DFS sv 2 - Excelsior. Z 2
    Competitie
    3 - 1
  • 14:30u
    DFS sv 5 - Uchta 2
    Competitie
    4 - 2
  • 12:00u
    DFS sv VR1 - Wageningen VR1
    Competitie
    1 - 1
  • 11:00u
    Dodewaard JO15-1 - DFS sv JO15-1
    Competitie
    5 - 1
  • 10:30u
    Beuningse Boys JO17-3 - DFS sv JO17-1
    Competitie
    1 - 3
  • 10:00u
    DFS sv JO13-1G - Ede/Victoria vv JO13-1G
    Competitie
    3 - 2
  • 09:45u
    ONA '53 JO11-2 - DFS sv JO11-2
    Competitie
    7 - 1
  • 09:00u
    DFS sv JO11-1 - Blauw Geel'55 JO11-3
    Competitie
    6 - 0
  • 09:00u
    DFS sv JO9-3 - Blauw Geel'55 JO9-6
    Competitie
    1 - 5
  • 08:45u
    SVHA JO11-2 - DFS sv JO11-3
    Competitie
    3 - 5
  • 08:30u
    SKV JO9-5 - DFS sv JO9-2
    Competitie
    2 - 0

11 maart 2017

  • Tijd
    Wedstrijd
    Wedstrijdtype
    Uitslag
  • 14:30u
    DFS sv 3 - Redichem 3
    Competitie
    13 - 0
  • 14:30u
    EMM 3 - DFS sv 5
    Competitie
    1 - 11
  • 14:30u
    DFS sv 1 - Ter Leede 1
    Competitie
  • 14:30u
    DFS sv JO19-1 - Bemmel SC JO19-2
    Competitie
    1 - 3
  • 12:00u
    DZSV 2 - DFS sv 2
    Competitie
    1 - 1
  • 12:00u
    Spero JO13-6 - DFS sv JO13-1G
    Competitie
    0 - 4
  • 12:00u
    DFS sv VR1 - Bennekom VR1
    Competitie
    2 - 4
  • 12:00u
    DFS sv 4 - SVHA 2
    Competitie
    3 - 2
  • 11:00u
    DFS sv JO17-1 - Unitas'28 JO17-1d
    Competitie
    4 - 1
  • 11:00u
    Redichem JO9-3G - DFS sv JO9-3
    Competitie
    2 - 1
  • 11:00u
    FC Jeugd JO11-1 - DFS sv JO11-1
    Competitie
    2 - 5
  • 10:00u
    DFS sv JO15-1 - SDOO JO15-2
    Competitie
    1 - 4
  • 09:00u
    DFS sv JO9-2 - Edesche Boys JO9-1
    Competitie
    2 - 2
  • 08:45u
    SVHA JO9-2 - DFS sv JO9-1
    Competitie
    5 - 3
  • 08:30u
    SKV JO11-3Gd - DFS sv JO11-2
    Competitie
    11 - 2

8 maart 2017

  • Tijd
    Wedstrijd
    Wedstrijdtype
    Uitslag
  • 20:00u
    DFS sv 1 - BWO 1
    Beker poule

4 maart 2017

  • Tijd
    Wedstrijd
    Wedstrijdtype
    Uitslag
  • 14:30u
    DFS sv JO19-1 - SDOO JO19-1
    Competitie
    0 - 0
  • 14:30u
    DFS sv 1 - Ajax 1
    Competitie
  • 13:00u
    Bennekom 3 - DFS sv 2
    Competitie
    5 - 1
  • 12:15u
    DFS sv VR1 - Advendo'57 VR1
    Competitie
    1 - 0
  • 11:30u
    OVC '85 JO9-6G - DFS sv JO9-3
    Competitie
    14 - 1
  • 11:15u
    Orion JO9-7 - DFS sv JO9-1
    Competitie
    1 - 10
  • 10:00u
    DFS sv JO15-1 - Unitas'28 JO15-1d
    Competitie
    4 - 7
  • 09:00u
    DFS sv JO9-2 - WAVV JO9-2
    Competitie
    2 - 2

25 februari 2017

  • Tijd
    Wedstrijd
    Wedstrijdtype
    Uitslag
  • 15:00u
    SDOO JO19-1 - DFS sv JO19-1
    Competitie
    2 - 4
  • 14:30u
    DFS sv 1 - Breukelen fc 1
    Competitie

22 februari 2017

  • Tijd
    Wedstrijd
    Wedstrijdtype
    Uitslag
  • 20:00u
    DFS sv 1 - Heino vv 1
    Beker poule

18 februari 2017

  • Tijd
    Wedstrijd
    Wedstrijdtype
    Uitslag
  • 16:30u
    Lunteren VR1 - DFS sv VR1
    Competitie
    0 - 6
  • 14:30u
    Argon 1 - DFS sv 1
    Competitie
  • 14:30u
    DFS sv JO19-1 - WAVV JO19-1
    Competitie
    6 - 1
  • 14:30u
    Excelsior. Z 4 - DFS sv 4
    Competitie
    1 - 2
  • 14:30u
    DFS sv 2 - Millingen SC 2
    Competitie
    3 - 3
  • 14:30u
    Edesche Boys 2 - DFS sv 3
    Competitie
    2 - 2
  • 14:30u
    DFS sv 5 - F.C. Lienden Zat 5
    Competitie
    7 - 4
  • 13:30u
    Beuningse Boys JO15-1d - DFS sv JO15-1
    Competitie
    3 - 1
  • 12:00u
    DFS sv JO17-1 - Orion JO17-3
    Competitie
    2 - 5
  • 10:00u
    Aquila JO11-2 - DFS sv JO11-3
    Competitie
    10 - 0
  • 10:00u
    Kesteren JO9-3 - DFS sv JO9-2
    Competitie
    1 - 2
  • 10:00u
    DFS sv JO13-1G - WAVV JO13-2
    Competitie
    6 - 4
  • 09:00u
    Advendo'57 JO9-2 - DFS sv JO9-3
    Competitie
    7 - 2
  • 09:00u
    DFS sv JO9-1 - OSC JO9-5
    Competitie
    4 - 3
  • 09:00u
    DFS sv JO11-1 - SDV Barneveld JO11-4
    Competitie
    5 - 3
  • 09:00u
    DFS sv JO11-2 - Dodewaard JO11-2
    Competitie
    10 - 3

4 februari 2017

  • Tijd
    Wedstrijd
    Wedstrijdtype
    Uitslag
  • 15:30u
    Bennekom 10 - DFS sv 3
    Competitie
    2 - 7
  • 14:30u
    Spijkenisse 1 - DFS sv 1
    Competitie
  • 12:15u
    F.C. Lienden Zat 5 - DFS sv 5
    Competitie
    5 - 6
  • 12:00u
    ST:EMM/Excelsior.z VR1 - DFS sv VR1
    Competitie
    0 - 7
  • Helu onderhoudsbedrijf
  • Boomkwekerij Batterijen
  • Geurts Conserven
  • Staalkabelstunter
  • Loonwerkbedrijf en Boomkwekerij G. Brienesse VOF
  • Welcom bij van Wolfswinkel
  • Rikken Metaal
  • D.J.C.Kok Fysiotherapie en Manuele therapie
  • Vrienden van Ajax
  • AA drink
  • Bouwbedrijf Tornbroers BV
  • van Hunnik Trucks  & Vans
  • Van Dijk Bedrijfskleding
  • (Website)sponsor van DFS worden? Klik hier!
  • Kapsalon Marian
  • vd Wardt Hekwerken
  • Van Suilichem Communicatie
  • Hendriksen W.J. Juwelier
  • Boomkwekerij & Loonbedrijf J.M. Breunissen
  • Roelofsen Onroerend Goed B.V.
  • Jansen Totaal  Wonen
  • Boekhoud- en Administratiekantoor A. Hommersom B.V.
  • Van Dam Wonen en Slapen
  • Van Doorn BV
  • Inbeeld
  • Alfa Accountants en adviseurs
  • YourICT
  • Van der Garde Tuinmeubelen
  • Schoonmaakbedrijf Rikla Service
  • MB Schoonmaak- en bedrijfsdiensten