• SPORTVERENIGING DOOR FUSIE STERK OPHEUSDEN

    SPORTVERENIGING DOOR FUSIE STERK OPHEUSDEN

  • Teamfoto sv DFS 4 nog niet beschikbaar

  • Staf sv DFS 4

    NaamFunctieMobiel
    Hoekman, RensTeammanager
  • Selectie sv DFS 4

    Naam
    Hanne Barten
    Mathieu van de Bijl
    Bjorn Boot
    Marc Ermstang
    Kees van der Gaarden
    Renze van der Garde
    Rens Hoekman
    Anton Hoogakker
    Corniek van IJmeren
    Hessel van Leeuwen
    Enrico Lesnussa
    Jan Mauritz
    Jan Willem van Nifterik
    Harm Pouwer
    Wilco Roelofsen
    Jari van Dijken
    Johan Roelofsen
    Johan Vermeer
    Jaap van Wendel de Joode
    Mark de Wit
    Erwin Zaaijer
  • Programma sv DFS 4

    WedstrijddatumAanvangstijdStatusWedstrijd
    za 23-nov.14:30Te spelensv DFS 4 - SV Otterlo 3
    za 30-nov.16:15Te spelenKesteren 3 - sv DFS 4
    za 07-dec.14:30Te spelensv DFS 4 - SDV Barneveld 9
    za 01-feb.14:30Te spelensv DFS 4 - Bennekom 7
    za 08-feb.13:00Te spelenBennekom 8 - sv DFS 4
    za 15-feb.14:30Te spelensv DFS 4 - Lunteren 4
    za 07-mrt.12:00Te spelenRedichem 3 - sv DFS 4
    za 14-mrt.14:30Te spelensv DFS 4 - Uchta 2
    za 28-mrt.12:00Te spelenSV Otterlo 3 - sv DFS 4
    za 04-apr.14:30Te spelensv DFS 4 - Kesteren 3
    za 18-apr.14:30Te spelenSDV Barneveld 9 - sv DFS 4
    za 09-mei.15:00Te spelenFortissimo 4 - sv DFS 4
  • Uitslagen sv DFS 4

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijdUitslag
    16 nov.11:30Uchta 2 - Bennekom 71 - 5
    16 nov.12:00Redichem 3 - Fortissimo 43 - 1
    16 nov.12:00Bennekom 8 - SV Otterlo 36 - 1
    16 nov.14:30SKV 4 - SDV Barneveld 93 - 4
  • Stand sv DFS 4

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1SKV 485211717
    2Bennekom 874301015
    3Bennekom 774211114
    4Lunteren 47331512
    5Uchta 273221011
    6Redichem 3723269
    7SV Otterlo 37304-69
    8SDV Barneveld 96213-27
    9Fortissimo 47124-65
    10sv DFS 47115-94
    11Kesteren 36015-361
  • Poule programma Beker

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen Beker

    Geen informatie

  • Poulestand Beker

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Excelsior Z. 3330099
    2Kesteren 2320136
    3EMM 23102-63
    4sv DFS 43003-60
  • Doelpuntenmakers competitie

    NaamAantal
  • Doelpuntenmakers beker

    NaamAantal
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    sv DFS 4

    VS

    SV Otterlo 3

    23 november 201914:30 uur
    Sportpark 't Heerenland Veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    sv DFS 4

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    1,71

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,57

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Trainingsschema

    DagTijdKleedkamerVeld
    Dinsdag20:00 - 21:3046
  • Upload Wedstrijdverslagen

    Versturen

  • Wedstrijdverslagen