• Teamfoto sv DFS 5

  • Staf sv DFS 5

    Geen informatie

  • Selectie sv DFS 5

    NaamPositie
    Gerhard Meijer Doelverdediger
    Maarten Arends Verdediger
    Dik Peters van Ton Verdediger
    Job van Dijk Verdediger
    Krijn van Dijk Verdediger
    Jos Nahumury Verdediger
    Michael van Peer Verdediger
    Silvan Rutasouw Verdediger
    Djoel Tomatala Verdediger
    Teunis van Blijderveen Middenvelder
    Patrick Budding Middenvelder
    Jordan van Elst Middenvelder
    Martijn Jordaan Middenvelder
    Reinoudt van Kleef Middenvelder
    Peter van de Sluis Middenvelder
    Danny Verwoerd Middenvelder
    GertJan Budding Aanvaller
    Wesley Haisch Aanvaller
    Ronald Hendriksen Aanvaller
  • Programma sv DFS 5

    Geen informatie

  • Uitslagen sv DFS 5

    Geen informatie

  • Stand sv DFS 5

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1sv DFS 543102110
    2GVA 2422098
    3Dodewaard 3421147
    4WVW 34211-17
    5CHRC 2220076
    6Nijmegen 5320126
    7SC Millingen 2320116
    8SDOO 44202-66
    9Krayenhoff 44112-84
    10RKSV Driel 34103-53
    11Trekvogels 84004-70
    12Echteld 14004-170
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    sv DFS 5

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Trainingsschema

    DagAanvang TrainingsveldKleedkamer
    Donderdag20:00 - 21:3053
  • Teamsponsors

    NaamWebsite
    A.Arends
    Cafe De Lamp
  • De bestandsgrootte mag maximaal 3MB zijn.

    Versturen

  • Wedstrijdverslagen