• Voetballen is heel simpel, maar het moeilijkste wat er is, is simpel voetballen.
  • VOLG ONS VIA:
  • Voetbal is een spel van fouten. Wie de minste fouten maakt wint.
  • Accommodatiecommissie

    Naam Functie Mobiel Email
    Gert-Jan MeijeringVoorzitter0622235333 algemenezaken@svdfs.nl
    Wim Schuijl Lid 0615126637fam_schuijl@hotmail.com
  • Activiteitencommissie

    NaamMobielEmail
    Gerti Torn Broers0634655347 ✉ activiteiten@svdfs.nl
    Mascha Meerkerk (gymnastiek)0620371461✉ gymnastiek@gym.svdfs.nl
    Bouwine Verwoert-Torn Broers (gymnastiek)0641459910 ✉ gymnastiek@gym.svdfs.nl
    Kevin van Olderen0612874631
    Alex Drost0613929104
    Cees de Boer0620606124
  • Barcommissie

    NaamFunctieMobielE mail
    Exploitatievergunninghouder
    Mannie van Elstplanning/inkoop0610334818horeca@svdfs.nl
    Ria van IJmerencoördinator bar0614345133riavanijmeren@aol.nl
    Jannie van IJmerencoördinator keuken0617866328j.vanijmeren@kpnmail.nl
    Algemeen e-mailadres:✉ horeca@svdfs.nl
  • Financiëlecommissie

    NaamFunctieMobiel Email
    Gerard van Lienden Penningmeester 0620498524penningmeester@svdfs.nl
    Mannie van ElstContributiebeheer0610334818ledenadministratie@svdfs.nl
    Hans Winkelman Lid
    Gerhard Meijer Lid 0612714214ghmeijer78@gmail.com
    Joan van Kleef Lid 0650586681joan_vankleef@live.nl
  • Scheidsrechterscoördinator

    TeamsNaam Mobiel Email
    Senioren + JO19Gijsbert van Kleef0611354801gakleef1966@kpnmail.nl
    Jeugd t/m JO17Corné Meijering 0622840903secretaris@svdfs.nl
  • Sponsorcommissie

    NaamFunctieMobielEmail
    Gert-Jan MeijeringAanspreekpunt bestuur 0622235333sponsorcommissie@svdfs.nl
    Noah TomatalaLid0631768638
    Patrick HovestadLid0629347021
  • Technische zaken Senioren & JO19

  • NaamMobielEmail
    Wim Schinkel0653897254voorzitter@svdfs.nl
    Henk van Walsem 0623863199
  • Jeugdcommissie

    Naam FunctieMobielEmail
    Algemeen emailadres jeugdcommissie@svdfs.nl
    Kevin van Olderen Hoofdjeugdopleidingen (HJO) 0612874631 Hoofdjeugdopleiding@svdfs.nl
    Niek BotdenCoördinator jeugdzaken0646191855Niek_Tjallie@hortilink.nl
    Efraïm PapilajaCoördinator voetbaltechnische zaken0630704643 papilaja.e@hotmail.com
    Marco RiryContactpersoon KNVB0654253179marco.riry@gmail.com
    Sabine van BlijderveenAlgemeen lid0622330288 sabinevanblijderveen@hotmail.com
    Anton HeemskerkAlgemeen lid0645630659anton.heemskerk@gmail.com
    Werkgroep Voetbal Technische Zaken (WVT)
    Kevin van Olderen Coördinator
    Efraim Papilaja Algemeen lid
    Marco Riry Algemeen lid
    Werkgroep Jeugdzaken (WJZ)
    Niek BotdenCoördinator
    Kevin van Olderen Algemeen lid
    Anton Heemskerk Algemeen lid
    Jeugd Team Begeleiding (JTB)
    Alex Drost Coördinator Bovenbouw (MO13/JO14/JO15/JO17/MO17/JO19)0613929104alex.drost@live.nl
    Jan van EldikCoördinator Middenbouw (JO10/JO11/JO12/JO13) 0613964114 jvaneldik@vaneldikadviseurs.nl
    Nico van Binsbergen Coördinator Middenbouw (JO10/JO11/JO12/JO13)0650964975 nicovanbinsbergen1977@gmail.com
    Eli ManupassaCoördinator Onderbouw (Kabouters//JO7/JO8/JO9)0651108129e.r.j.manupassa@gmail.com
  • Technischecommissie gymnastiek

    Naam Functie
    Mascha MeerkerkGymmanager
    Algemeen e-mail adres✉ gymnastiek@gym.svdfs.nl
  • Toernooicommissie

    Naam Functie Mobiel Email
    Jacco BreunissenLid0621214583jmbreunissen@gmail.com of svdfstoernooien@gmail.com
    Djoel TomatalaLid0616063792tomatala_1@hotmail.com of svdfstoernooien@gmail.com
  • Vrijwilligerscommissie

    Naam Mobiel Email
    Gijsbert van Kleef0611354801gakleef1966@kpnmail.nl
    Gert Jan van Kleef0651232306
    Tjallie Botden0622839665
  • Webbeheerders

    NaamFunctieMobielEmail
    Corné MeijeringWebbeheerder Voetbal0622840903secretaris@svdfs.nl
    Alieke van LeijenWebbeheerder Gym0627536448 aliekevanleijen@live.nl
  • Wedstrijdsecretaris

    Naam Mobiel Email
    Corné Meijering 0622840903secretaris@svdfs.nl