• SPORTVERENIGING DOOR FUSIE STERK OPHEUSDEN

    SPORTVERENIGING DOOR FUSIE STERK OPHEUSDEN

  • sv DFS 6

  • Staf sv DFS 6

    NaamFunctie
    Olderen, Kevin vanTeammanager
    Rikken, MikeTeammanager
    Sip, MitchelTeammanager
  • Selectie sv DFS 6

    NaamPositie
    Brienesse, TwanMiddenvelder
    Bunt, JanpieterDoelverdediger
    Deinsen, Hobie vanAanvaller
    Eck, Rowan vanVerdediger
    Franken, PatrickMiddenvelder
    Ingen, Roy VanAanvaller
    Klerk, AntonieVerdediger
    Olderen, Kevin vanVerdediger
    Peterse, NielsMiddenvelder
    Rikken, MikeMiddenvelder
    Roelofsen, ErikVerdediger
    Sip, MaikeyMiddenvelder
    Sip, MitchelAanvaller
    Stam, DiederikVerdediger
    Timmer, MarvinAanvaller
    Verwoert, DirkMiddenvelder
    Wenno, DerekVerdediger
  • Programma sv DFS 6

    WedstrijddatumAanvangstijdStatusWedstrijd
    za 26-okt.11:30Te spelenGVC 2 - sv DFS 6
    za 02-nov.12:30Te spelenWAVV 3 - sv DFS 6
    za 09-nov.14:30Te spelensv DFS 6 - Aquila 2
    za 16-nov.14:30Te spelensv DFS 6 - SVHA 3
    za 23-nov.14:30Te spelenOverasseltse Boys 2 - sv DFS 6
    za 30-nov.14:30Te spelensv DFS 6 - Redichem 4
    za 07-dec.14:30Te spelensv DFS 6 - Lienden 3
    za 01-feb.14:30Te spelenWageningen 3 - sv DFS 6
    za 08-feb.14:30Te spelensv DFS 6 - WAVV 3
    za 15-feb.15:00Te spelenAquila 2 - sv DFS 6
    za 07-mrt.14:30Te spelensv DFS 6 - Uchta 3
    za 14-mrt.14:00Te spelenEchteld 3 - sv DFS 6
    za 28-mrt.14:30Te spelensv DFS 6 - GVC 2
    za 04-apr.15:00Te spelenRedichem 4 - sv DFS 6
    za 18-apr.14:30Te spelenLienden 3 - sv DFS 6
  • Uitslagen sv DFS 6

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagStatus
    za 12-okt.Echteld 3 - Lienden 30 - 3Uitgespeeld
    za 12-okt.Uchta 3 - sv DFS 64 - 1Uitgespeeld
    za 12-okt.Aquila 2 - SDOO 30 - 1Uitgespeeld
    za 12-okt.SVHA 3 - Overasseltse Boys 20 - 2Uitgespeeld
    do 17-okt.WAVV 3 - Wageningen 315 - 0Uitgespeeld
    za 19-okt.Wageningen 3 - Lienden 30 - 8Uitgespeeld
    za 19-okt.GVC 2 - Redichem 42 - 3Uitgespeeld
  • Stand sv DFS 6

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1WAVV 344003112
    2Redichem 4421117
    3Lienden 3320196
    4GVC 2320166
    5Uchta 3320126
    6Overasseltse Boys 23201-36
    7Echteld 34202-36
    8SDOO 34202-56
    9Aquila 24112-34
    10SVHA 3410323
    11sv DFS 64103-23
    12Wageningen 34004-350
  • Pouleuitslagen Beker

    Geen informatie

  • Poulestand Beker

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Trekvogels 8320166
    2SVHA 23111-24
    3sv DFS 63111-24
    4Kolping-Dynamo 53102-23
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    GVC 2

    VS

    sv DFS 6

    26 oktober 201911:30 uur
    Sportpark De Bongerd veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Trainingsschema

    DagTijdKleedkamerTrainingsveld
    Woensdag20:00-21:3044
  • Upload Wedstrijdverslagen

    Versturen

  • Wedstrijdverslagen