• SPORTVERENIGING DOOR FUSIE STERK OPHEUSDEN

    SPORTVERENIGING DOOR FUSIE STERK OPHEUSDEN

  • Teamfoto sv DFS JO11-2 niet AVG proof

  • Kledingsponsor sv DFSJO11-2

    NaamWebsite
    FiMek Estatehttp://www.fimek.nl/nl/
  • Staf sv DFS JO11-2

    NaamFunctie
    AfgeschermdTeammanager
    Meijering, Gert-JanTeammanager
    Setten, Thijs van
  • Selectie sv DFS JO11-2

    NaamPositieMobiel
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Alouais, Yousef -
    Dam, Ivan van
    Meijering, Nina
    Rietveld, Bjarn
  • Programma, JO11-2, 5e klasse 07

    WedstrijddatumStatusWedstrijd
    za 29-sep. 10:00Te spelenvv Ewijk JO11-2 - DFS JO11-2G
    za 06-okt. 09:00Te spelenDFS JO11-2G - Woezik JO11-5
    za 13-okt. 10:00Te spelenSJO Diosa-Niftrik JO11-2 - DFS JO11-2G
    za 20-okt. 09:00Te spelenDFS JO11-2G - SCE JO11-6
    za 27-okt. 09:00Te spelenDFS JO11-2G - RKSV Driel JO11-4
    za 03-nov. 08:30Te spelenBlauw Wit JO11-6 - DFS JO11-2G
    za 10-nov. 09:00Te spelenDFS JO11-2G - Lienden JO11-3
    za 17-nov. 09:00Te spelenExcelsior Z JO11-4G - DFS JO11-2G
    za 01-dec. 09:00Te spelenDFS JO11-2G - DIO '30 JO11-3
    za 08-dec. 11:00Te spelenAWC JO11-4 - DFS JO11-2G
    za 15-dec. 09:00Te spelenDFS JO11-2G - Overasseltse Boys JO11-1
  • Uitslagen, JO11-2, 5e klasse 07

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijdUitslag
    za 22-sep.08:30Blauw Wit JO11-6 - Brakkenstein JO11-78 - 3
    za 22-sep.08:45DIO '30 JO11-3 - SCE JO11-69 - 2
    za 22-sep.10:00Overasseltse Boys JO11-1 - vv Ewijk JO11-22 - 5
    za 22-sep.10:00DFS JO11-2G - SJO Diosa-Niftrik JO11-215 - 4
    za 22-sep.10:00Woezik JO11-5 - Lienden JO11-34 - 0
    za 22-sep.11:00AWC JO11-4 - Excelsior Z JO11-4G4 - 2
  • Stand, JO11-2, 5e klasse 07

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1DIO '30 JO11-3110073
    2Woezik JO11-5110043
    3vv Ewijk JO11-2110033
    4AWC JO11-4000000
    5Blauw Wit JO11-6000000
    6Brakkenstein JO11-7000000
    7DFS JO11-2G000000
    8RKSV Driel JO11-4000000
    9Excelsior Z JO11-4G000000
    10SJO Diosa-Niftrik JO11-2000000
    11Overasseltse Boys JO11-11001-30
    12Lienden JO11-31001-40
    13SCE JO11-61001-70
  • Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule - Groep 5-50

  • Poule programma

    Geen informatie

  • Poule uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    15 sep. 08:30SKV JO11-3 - Fortissimo JO11-5G14 - 2
    15 sep. 10:00DFS JO11-2G - Blauw Geel '55 JO11-32 - 8
  • Poule stand

    PositieTeamGWGLVLDoelsaldoPT
    1SKV JO11-3300399
    2Blauw Geel '55 JO11-3201-16
    3Fortissimo JO11-5G102-173
    4DFS JO11-2G003-210
  • Doelpuntenmakers competitie

    NaamAantal
  • Doelpuntenmakers beker

    NaamAantal
  • Trainingsschema

    DagTijdKleedkamerTrainingsveld
    Dinsdag18:15 - 19:306?
    Donderdag18:15 - 19:306?