• SPORTVERENIGING DOOR FUSIE STERK OPHEUSDEN

    SPORTVERENIGING DOOR FUSIE STERK OPHEUSDEN

  • Teamfoto sv DFS JO17-1 niet AVG proof

  • Staf sv DFS JO 17-1

    NaamFunctieMobiel
    Rozenbrand, RogierTrainer/coach
    Rozenbrand, RogierTrainer/coach
  • Selectie sv DFS J017-1

    NaamPositieMobiel
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Brenk, Wesley van den
    Rozenbrand, Milan
    Rozenbrand, Yuri
    Schaap, Robin
  • Programma, JO17-1, 4e klasse 08

    WedstrijddatumAanvangstijdStatusWedstrijd
    za 29-sep.11:45Te spelenOSC JO17-3 - sv DFS JO17-1
    za 06-okt.11:00Te spelensv DFS JO17-1 - SC Bemmel JO17-3
    za 13-okt.14:00Te spelenWoezik JO17-4 - sv DFS JO17-1
    za 27-okt.12:00Te spelensv DFS JO17-1 - DIO '30 JO17-2
    za 03-nov.12:30Te spelenDodewaard JO17-2 - sv DFS JO17-1
    za 10-nov.12:00Te spelensv DFS JO17-1 - VDZ JO17-5
    za 17-nov.15:00Te spelenSpero JO17-3 - sv DFS JO17-1
    za 24-nov.12:00Te spelensv DFS JO17-1 - Kesteren JO17-2
    za 01-dec.12:00Te spelensv DFS JO17-1 - DVOL JO17-3
    za 08-dec.14:00Te spelenSVHA JO17-2 - sv DFS JO17-1
  • Uitslagen, JO17-1, 4e klasse 08

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    za 22-sep.Dodewaard JO17-2 - SC Bemmel JO17-30 - 11
    za 22-sep.VDZ JO17-5 - OSC JO17-37 - 2
    za 22-sep.sv DFS JO17-1 - SC Valburg JO17-12 - 4
    za 22-sep.DIO '30 JO17-2 - Spero JO17-31 - 4
    za 22-sep.DVOL JO17-3 - Woezik JO17-41 - 1
    za 22-sep.SVHA JO17-2 - Kesteren JO17-20 - 1
  • Stand, JO17-1, 4e klasse 08

    PositieTeamGSGWVLPT
    1SC Bemmel JO17-31103
    2VDZ JO17-51103
    3Spero JO17-31103
    4SC Valburg JO17-11103
    5Kesteren JO17-21103
    6DVOL JO17-31001
    7Woezik JO17-41001
    8SVHA JO17-21010
    9sv DFS JO17-11010
    10DIO '30 JO17-21010
    11OSC JO17-31010
    12Dodewaard JO17-21010
  • Zwaluwen Jeugdbeker Onder 17 poule-Groep 4-21

  • Poule programma

    Geen informatie

  • Poule uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    za 15-sep.Hoevelaken JO17-3 - SKV JO17-53 - 0
    za 15-sep.Blauw Geel '55 JO17-3 - sv DFS JO17-11 - 6
  • Poule stand

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1sv DFS JO17-13300279
    2Hoevelaken JO17-3320156
    3Blauw Geel '55 JO17-33102-73
    4SKV JO17-53003-250
  • Doelpuntenmakers competitie

    NaamAantal
  • Doelpuntenmakers beker

    NaamAantal
  • Trainingsschema

    DagTijdKleedkamerTrainingsveld
    Maandag19:45 - 21:0023
    Woensdag19:45 - 21:0023