• SPORTVERENIGING DOOR FUSIE STERK OPHEUSDEN

    SPORTVERENIGING DOOR FUSIE STERK OPHEUSDEN

  • Teamfoto sv DFS JO17-1 niet AVG proof

  • Staf sv DFS JO 17-1

    NaamFunctieMobiel
    Rozenbrand, RogierTrainer/coach
    Rozenbrand, RogierTrainer/coach
  • Selectie sv DFS J017-1

    NaamPositieMobiel
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Brenk, Wesley van den
    Rozenbrand, Milan
    Rozenbrand, Yuri
    Schaap, Robin
  • Programma, JO17-1, 4e klasse 08

    WedstrijddatumAanvangstijdStatusWedstrijd
    za 24-nov.11:00Te spelensv DFS JO17-1 - Kesteren JO17-2
    za 01-dec.12:00Te spelensv DFS JO17-1 - DVOL JO17-3
    za 08-dec.14:00Te spelenSVHA JO17-2 - sv DFS JO17-1
  • Uitslagen, JO17-1, 4e klasse 08

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    za 10-nov.Dodewaard JO17-2 - Woezik JO17-41 - 2
    za 10-nov.sv DFS JO17-1 - VDZ JO17-56 - 3
    za 10-nov.DVOL JO17-3 - SC Valburg JO17-10 - 3
    za 10-nov.Kesteren JO17-2 - OSC JO17-33 - 1
    za 10-nov.SVHA JO17-2 - Spero JO17-32 - 3
    za 10-nov.SC Bemmel JO17-3 - DIO '30 JO17-22 - 5
    za 17-nov.VDZ JO17-5 - Kesteren JO17-25 - 2
    za 17-nov.DIO '30 JO17-2 - DVOL JO17-32 - 3
    za 17-nov.Spero JO17-3 - sv DFS JO17-11 - 6
    za 17-nov.OSC JO17-3 - Dodewaard JO17-26 - 0
    za 17-nov.Woezik JO17-4 - SVHA JO17-25 - 0
  • Stand, JO17-1, 4e klasse 08

    PositieTeamGSGWVLPT
    1VDZ JO17-587121
    2Woezik JO17-486119
    3sv DFS JO17-186218
    4Kesteren JO17-285315
    5DVOL JO17-373310
    6SC Valburg JO17-173310
    7DIO '30 JO17-283410
    8Spero JO17-383410
    9SC Bemmel JO17-36339
    10OSC JO17-38266
    11SVHA JO17-27154
    12Dodewaard JO17-27070
  • Zwaluwen Jeugdbeker Onder 17 Groep 4 2e ronde

  • Poule programma

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijd
    za 15-dec.11:45Woezik JO17-6 - Oranje Blauw JO17-1
    za 15-dec.12:00sv DFS JO17-1 - Elistha JO17-2
    za 15-dec.12:30Kesteren JO17-2 - GVA JO17-2
    za 15-dec.14:30Leones JO17-2 - DVE-Trajanus JO17-1
    za 15-dec.15:00Spero JO17-4 - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO17-2
    za 15-dec.15:00AWC JO17-5 - Groesbeekse Boys JO17-2
    wo 19-dec.19:30Loenermark JO17-1 - SC Rheden JO17-2
  • Poule uitslagen

    Geen informatie

  • Poule stand

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1AWC JO17-5000000
    2sv DFS JO17-1000000
    3DVE-Trajanus JO17-1000000
    4Elistha JO17-2000000
    5Groen Wit '62 JO17-3000000
    6Groesbeekse Boys JO17-2000000
    7GVA JO17-2000000
    8Kesteren JO17-2000000
    9Leones JO17-2000000
    10Loenermark JO17-1000000
    11Oranje Blauw JO17-1000000
    12SC Rheden JO17-2000000
    13SJO Rijnland - Gelders Eiland JO17-2000000
    14Spero JO17-4000000
    15Woezik JO17-6000000
  • Doelpuntenmakers competitie

    NaamAantal
  • Doelpuntenmakers beker

    NaamAantal
  • Trainingsschema

    DagTijdKleedkamerTrainingsveld
    Maandag19:45 - 21:0023
    Woensdag19:45 - 21:0023