• SPORTVERENIGING DOOR FUSIE STERK OPHEUSDEN

    SPORTVERENIGING DOOR FUSIE STERK OPHEUSDEN

  • Wedstrijd programma Thuis

    WedstrijddatumWedstrijdStatusVeld
    23 mei. 18:30sv DFS JO9-3 - SC Bemmel JO9-4Te spelenVeld 1
    26 mei. 09:00sv DFS JO11-2 - Excelsior Z. JO11-2Te spelenVeld 3
    26 mei. 09:00sv DFS JO9-1 - OSC JO9-2Te spelenVeld 6 pupillen
    26 mei. 09:00sv DFS JO11-3 - Kesteren JO11-2Te spelenVeld 7 pupillen
    26 mei. 12:00sv DFS VR1 - Bennekom VR1Te spelenVeld 2
    26 mei. 14:30sv DFS 2 - VDZ 2Te spelenVeld 2
    26 mei. 14:30sv DFS 3 - SDS' 55 3Te spelenVeld 3
    29 mei. 18:30DFS JO13-2G - Jonge Kracht JO13-2Te spelenVeld 1
    31 mei. 19:00sv DFS JO17-1 - DSZ JO17-2Te spelenVeld 3
    2 jun. 15:00sv DFS 3 - DTS '35 Ede 5Te spelenveld 3
  • Wedstrijd programma Uit

    WedstrijddatumWedstrijdStatusVeld
    24 mei. 19:30ESA JO13-6 - DFS JO13-2GTe spelenveld 7
    26 mei. 08:30AWC JO9-7 - sv DFS JO9-3Te spelen3- veld 3
    26 mei. 08:30Uchta JO9-2 - sv DFS JO9-2Te spelenveld 2
    26 mei. 09:00Excelsior Z. JO13-2 - DFS sv JO13-1GTe spelenVeld 2
    26 mei. 10:00Kesteren JO11-1 - sv DFS JO11-1Te spelenveld 2
    26 mei. 11:00Arnhemia JO13-1 - DFS JO13-2GTe spelen1- Arnhemia veld 1
    26 mei. 13:00Dodewaard JO17-1 - sv DFS JO17-1Te spelenveld 2
    26 mei. 14:30Huizen - DFS svTe spelenveld 1 Huizen
    26 mei. 14:30Fortissimo 5 - sv DFS 4Te spelen6- Fortissimo veld 1
    26 mei. 14:30Hatert 4 - sv DFS 5Te spelen2-veld 2
    30 mei. 18:30Lienden JO11-1 - sv DFS JO11-1Te spelenveld 1
    31 mei. 18:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-12 - sv DFS JO11-2Te spelenveld 2
    2 jun. 09:30DUNO D JO11-2 - sv DFS JO11-3Te spelenveld 2
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    za 19-mei. 11:00Eendracht '30 JO11-2 - sv DFS JO11-314 - 0
    za 19-mei. 12:00sv DFS JO17-1 - vv Ede/Victoria JO17-16 - 1
    za 19-mei. 12:00Wageningen 2 - sv DFS 30 - 3
    za 19-mei. 12:30Advendo '57 JO19-1 - sv DFS JO19-12 - 0
    za 19-mei. 14:30sv DFS 5 - Kesteren 35 - 2
    za 19-mei. 14:30sv DFS 4 - ONA '53 410 - 0
    za 19-mei. 14:301 - csv Apeldoorn0 - 1
    za 19-mei. 15:00Advendo '57 VR1 - sv DFS VR10 - 3
    za 19-mei. 15:00Advendo '57 3 - sv DFS 22 - 3
    di 22-mei. 19:00DFS JO13-2G - DVOL JO13-25 - 1
    di 22-mei. 19:30SDS' 55 3 - sv DFS 35 - 2
    wo 23-mei. 18:30sv DFS JO11-1 - SKV JO11-21 - 9
    wo 23-mei. 19:00DFS sv JO13-1G - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO13-34 - 0
    wo 23-mei. 20:00vv Ede/Victoria VR1 - sv DFS VR12 - 1