• SPORTVERENIGING DOOR FUSIE STERK OPHEUSDEN

    SPORTVERENIGING DOOR FUSIE STERK OPHEUSDEN

  • Voorbereiding sv DFS1 2018-2019

    Blok 1       26 juni -7 juli 2018 

    * Zaterdag 30 juni 2018 13.00u. sv DFS - NEC  ama. (3-1) 

    * Zaterdag 7 juli 2018 13.00 sv DFS - Jong NEC  (2-4)

    Vakantie 8 juli 2018 t/m 28 juli 2018 (3 weken) 

    Blok 2      29 juli t/m 30 augustus 2018  

    * Maandag 30 juli 2018 1e training 20:00 

    * Dinsdag 31 juli 2018 2e training 20:00 

    * Donderdag 2 augustus 2018 3e training 20:00 

    * Zaterdag 4 augustus 2018 sv DFS - Baniyas SC (VAE) 18:30

    * Dinsdag 7 augustus 2018 4e training 20:00 

    * Donderdag 9 augustus 2018 5e training 20:00 

    * Zaterdag 11 augustus 2018 16.00u. sv DFS - RKHVV

    * Maandag 13 augustus 2018 6e training 20:00 

    * Dinsdag 14 augustus 2018 7e training 20:00 

    * Donderdag 16 augustus 2018 8e training 20:00 

    * Zaterdag 18 augustus 2018 14.30u. sv DFS - BVV Barendrecht (2de kwalificatieronde TOTO KNVB beker) 

    * Dinsdag 21 augustus 2018 vrij 

    * Donderdag 23 augustus 2018 9e training 20:00 

    * Zaterdag 25 augustus 2018 sv DFS - WNC 16:00

    * Dinsdag 28 augustus 2018  10e training 20:00 

    * Donderdag 30 augustus 2018 11e training 20:00 

    zaterdag 2 september 2018 14:30 XerxesDZB - sv DFS (1e Competitiewedstrijd seizoen 2018-2019)

     

  • Programma 2de Kwalificatieronde KNVB beker

    WedstrijddatumStatusWedstrijdDetails
    za 18-aug. 14:30Te spelenDOVO - Quick Boys
    za 18-aug. 14:30Te spelenRijnsb.Boys - Ajax
    za 18-aug. 14:30Te spelenDZC '68 1 - Scheveningen
    za 18-aug. 14:30Te spelenDFS sv - Barendrecht
    za 18-aug. 16:00Te spelenSpakenburg - Wittenhorst 1
    za 18-aug. 18:00Te spelenJVC Cuijk - Kon. HFC
    di 21-aug. 20:00Te spelenGVVV - TEC
    wo 22-aug. 18:00Te spelenGoes - HSC '21
    wo 22-aug. 18:00Te spelenWerve, Te 1 - Marvilde 1
    wo 22-aug. 18:00Te spelenStaphorst - HSC '21
    wo 22-aug. 18:00Te spelenHercules - ASWH
    wo 22-aug. 18:00Te spelenHercules - MASV 1
    wo 22-aug. 20:00Te spelenAlcides - VVOG
    wo 22-aug. 20:00Te spelenJOS Watergraafsmeer 1 - SteDoCo
    wo 22-aug. 20:00Te spelenSportlust '46 1 - ONS Sneek
    wo 22-aug. 20:00Te spelenIJsselmeervogels - OSS'20
    wo 22-aug. 20:00Te spelenVolendam (rkav) - EVV
    wo 22-aug. 20:00Te spelenZaanlandia 1 - Harkemase Boys
    wo 22-aug. 20:00Te spelenBekkerveld 1 - ASWH
    wo 22-aug. 20:00Te spelenGroene Ster - Lienden
    wo 22-aug. 20:00Te spelenBlauw Geel'38/JUMBO - Urk
    wo 22-aug. 20:00Te spelenHHC Hardenberg - OFC
    wo 22-aug. 20:00Te spelenSJC - FC Lisse
    wo 22-aug. 20:00Te spelenUNA - Eemdijk
    wo 22-aug. 20:00Te spelenOJC ROSMALEN - Flevo Boys
    wo 22-aug. 20:00Te spelenUno Animo 1 - VVSB
    wo 22-aug. 20:00Te spelenGemert - Hoek
    wo 22-aug. 20:00Te spelenDe Treffers - Quick '20
    wo 22-aug. 20:00Te spelenAlverna 1 - Dongen
    wo 22-aug. 20:00Te spelenFC 's-Gravenzande - Excelsior M
    wo 22-aug. 20:00Te spelenGemert - ADO '20
    wo 22-aug. 20:00Te spelenQuick - Excelsior M
    wo 22-aug. 20:00Te spelenHBS - ONS Sneek
    wo 22-aug. 20:00Te spelenBlauw Geel'38/JUMBO - SDO
    wo 22-aug. 20:00Te spelenAchilles '29 - Dijk De
    wo 22-aug. 20:00Te spelenVolendam (rkav) - Brielle, VV 1
    wo 22-aug. 20:00Te spelenAchilles '29 - Harkemase Boys
    wo 22-aug. 20:00Te spelenZaanlandia 1 - Dijk De
    wo 22-aug. 20:00Te spelenODIN 59 - Dongen
    wo 22-aug. 20:00Te spelenWestlandia - Cluzona 1
    wo 22-aug. 20:00Te spelenDe Treffers - DVS'33 Ermelo
    wo 22-aug. 20:00Te spelenJOS Watergraafsmeer 1 - Cluzona 1
    wo 22-aug. 20:00Te spelenWestlandia - SteDoCo
    wo 22-aug. 20:00Te spelenIJsselmeervogels - Noordwijk
    wo 22-aug. 20:00Te spelenBekkerveld 1 - MASV 1
    wo 22-aug. 20:00Te spelenUNA - VC Vlissingen
  • Uitslagen 2de Kwalificatieronde KNVB beker

    Geen informatie

  • Programma Zaterdag Hoofdklasse A

    DatumWedstrijd
    01 sep 2018Jodan Boys - Ter Leede
    01 sep 2018Swift - Smitshoek
    01 sep 2018Zwaluwen - FC Den Bosch
    01 sep 2018Spijkenisse - SC Feyenoord
    01 sep 2018Rijnvogels - FC 's-Gravenzande
    01 sep 2018Achilles Veen - Nootdorp
    01 sep 2018Capelle - Volendam (rkav)
    01 sep 2018XerxesDZB - DFS sv
    08 sep 2018SC Feyenoord - Jodan Boys
    08 sep 2018Volendam (rkav) - XerxesDZB
    08 sep 2018Smitshoek - Zwaluwen
    08 sep 2018FC 's-Gravenzande - Swift
    08 sep 2018Ter Leede - Spijkenisse
    08 sep 2018DFS sv - Rijnvogels
    08 sep 2018Nootdorp - Capelle
    08 sep 2018FC Den Bosch - Achilles Veen
    15 sep 2018Swift - Ter Leede
    15 sep 2018Spijkenisse - Nootdorp
    15 sep 2018FC 's-Gravenzande - FC Den Bosch
    15 sep 2018Zwaluwen - Volendam (rkav)
    15 sep 2018Achilles Veen - DFS sv
    15 sep 2018Jodan Boys - Smitshoek
    15 sep 2018Rijnvogels - SC Feyenoord
    15 sep 2018XerxesDZB - Capelle
    22 sep 2018Volendam (rkav) - Achilles Veen
    22 sep 2018DFS sv - Spijkenisse
    22 sep 2018SC Feyenoord - Swift
    22 sep 2018Ter Leede - Zwaluwen
    22 sep 2018Capelle - FC 's-Gravenzande
    22 sep 2018Smitshoek - Rijnvogels
    22 sep 2018Nootdorp - XerxesDZB
    22 sep 2018FC Den Bosch - Jodan Boys
    29 sep 2018Swift - Capelle
    29 sep 2018Jodan Boys - Volendam (rkav)
    29 sep 2018Zwaluwen - XerxesDZB
    29 sep 2018Rijnvogels - Ter Leede
    29 sep 2018SC Feyenoord - Smitshoek
    29 sep 2018FC 's-Gravenzande - Nootdorp
    29 sep 2018Achilles Veen - Spijkenisse
    29 sep 2018FC Den Bosch - DFS sv
    06 okt 2018Volendam (rkav) - SC Feyenoord
    06 okt 2018DFS sv - Jodan Boys
    06 okt 2018Capelle - Achilles Veen
    06 okt 2018Spijkenisse - Rijnvogels
    06 okt 2018Smitshoek - FC 's-Gravenzande
    06 okt 2018Nootdorp - Zwaluwen
    06 okt 2018Ter Leede - FC Den Bosch
    06 okt 2018XerxesDZB - Swift
    13 okt 2018SC Feyenoord - DFS sv
    13 okt 2018Swift - Nootdorp
    13 okt 2018FC 's-Gravenzande - XerxesDZB
    13 okt 2018Zwaluwen - Spijkenisse
    13 okt 2018Jodan Boys - Capelle
    13 okt 2018Ter Leede - Volendam (rkav)
    13 okt 2018Rijnvogels - Achilles Veen
    13 okt 2018FC Den Bosch - Smitshoek
    20 okt 2018Volendam (rkav) - Swift
    20 okt 2018DFS sv - Zwaluwen
    20 okt 2018Smitshoek - Ter Leede
    20 okt 2018Spijkenisse - FC 's-Gravenzande
    20 okt 2018Achilles Veen - Jodan Boys
    20 okt 2018Nootdorp - SC Feyenoord
    20 okt 2018Capelle - FC Den Bosch
    20 okt 2018XerxesDZB - Rijnvogels
    27 okt 2018SC Feyenoord - Achilles Veen
    27 okt 2018FC 's-Gravenzande - Zwaluwen
    27 okt 2018Smitshoek - Volendam (rkav)
    27 okt 2018Ter Leede - XerxesDZB
    27 okt 2018Rijnvogels - Nootdorp
    27 okt 2018Swift - Jodan Boys
    27 okt 2018DFS sv - Capelle
    27 okt 2018FC Den Bosch - Spijkenisse
    03 nov 2018Zwaluwen - Rijnvogels
    03 nov 2018Jodan Boys - FC 's-Gravenzande
    03 nov 2018Capelle - SC Feyenoord
    03 nov 2018Achilles Veen - Ter Leede
    03 nov 2018Nootdorp - DFS sv
    03 nov 2018Spijkenisse - Swift
    03 nov 2018Volendam (rkav) - FC Den Bosch
    03 nov 2018XerxesDZB - Smitshoek
    17 nov 2018Zwaluwen - Swift
    17 nov 2018FC 's-Gravenzande - DFS sv
    17 nov 2018Rijnvogels - Jodan Boys
    17 nov 2018Smitshoek - Spijkenisse
    17 nov 2018Volendam (rkav) - Nootdorp
    17 nov 2018Ter Leede - Capelle
    17 nov 2018XerxesDZB - Achilles Veen
    17 nov 2018FC Den Bosch - SC Feyenoord
    24 nov 2018Capelle - Smitshoek
    24 nov 2018SC Feyenoord - Ter Leede
    24 nov 2018Achilles Veen - FC 's-Gravenzande
    24 nov 2018Spijkenisse - XerxesDZB
    24 nov 2018Jodan Boys - Zwaluwen
    24 nov 2018Swift - Rijnvogels
    24 nov 2018Nootdorp - FC Den Bosch
    24 nov 2018DFS sv - Volendam (rkav)
    01 dec 2018FC 's-Gravenzande - SC Feyenoord
    01 dec 2018Spijkenisse - Volendam (rkav)
    01 dec 2018Smitshoek - Nootdorp
    01 dec 2018Zwaluwen - Capelle
    01 dec 2018Swift - Achilles Veen
    01 dec 2018Ter Leede - DFS sv
    01 dec 2018Rijnvogels - FC Den Bosch
    01 dec 2018XerxesDZB - Jodan Boys
    08 dec 2018Achilles Veen - Zwaluwen
    08 dec 2018Volendam (rkav) - FC 's-Gravenzande
    08 dec 2018Capelle - Rijnvogels
    08 dec 2018SC Feyenoord - XerxesDZB
    08 dec 2018Jodan Boys - Spijkenisse
    08 dec 2018Nootdorp - Ter Leede
    08 dec 2018DFS sv - Smitshoek
    08 dec 2018FC Den Bosch - Swift
    15 dec 2018FC 's-Gravenzande - Ter Leede
    15 dec 2018Zwaluwen - SC Feyenoord
    15 dec 2018Swift - DFS sv
    15 dec 2018Spijkenisse - Capelle
    15 dec 2018Jodan Boys - Nootdorp
    15 dec 2018Rijnvogels - Volendam (rkav)
    15 dec 2018Achilles Veen - Smitshoek
    15 dec 2018XerxesDZB - FC Den Bosch
  • Uitslagen Zaterdag Hoofdklasse A

    Geen informatie

  • Stand Zaterdag Hoofdklasse A

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1Achilles Veen000000000
    2Capelle000000000
    3Jong FC Den Bosch000000000
    4DFS sv000000000
    5Feyenoord, sc 1000000000
    6FC 's-Gravenzande000000000
    7Jodan Boys000000000
    8Nootdorp000000000
    9Rijnvogels000000000
    10Smitshoek000000000
    11Spijkenisse000000000
    12Swift000000000
    13Ter Leede000000000
    14Volendam (rkav) 1000000000
    15XerxesDZB 1000000000
    16Zwaluwen000000000