• SPORTVERENIGING DOOR FUSIE STERK OPHEUSDEN

    SPORTVERENIGING DOOR FUSIE STERK OPHEUSDEN

  • Programma Beker District Oost 3e ronde

    WedstrijddatumAccommodatieStatusWedstrijd
    di 18-dec. 20:15Sportpark de VegtlustTe spelenBerkum - WSV 1
    di 18-dec. 20:15Sportpark VillekampTe spelenAZSV 2 - AZSV
    wo 19-dec. 20:00Sportpark WachtelenbergTe spelenEpe 1 - Dalfsen 1
    wo 19-dec. 20:00Sportpark De Ooigraaf Te spelenBeuningse Boys 1 - Sparta Nijkerk
    wo 19-dec. 20:15Sportpark De Greune WeideTe spelenRKZVC - Bataven
    do 20-dec. 20:00Sportpark Loarkamp Te spelenDe Tukkers 1 - Rigtersbleek 1
    do 20-dec. 20:00Sportpark Het Hoge Vonder Te spelenDSVD 1 - Vroomshoopse Boys 1
    za 12-jan. 14:30Sportpark 't Heerenland Te spelenDFS sv - Woezik 1
  • Uitslagen Beker District Oost 3e ronde

    Geen informatie

  • Programma oefenwedstrijd

    Geen informatie

  • Programma Zaterdag Hoofdklasse A

    Geen informatie

  • Uitslagen Zaterdag Hoofdklasse A

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijdUitslag
    za 15-dec.14:30Swift - DFS sv1 - 1
    za 15-dec.14:30Jodan Boys - Nootdorp4 - 1
    za 15-dec.14:30Zwaluwen - SC Feyenoord1 - 1
    za 15-dec.14:30Spijkenisse - Capelle3 - 0
    za 15-dec.14:30Achilles Veen - Smitshoek1 - 1
    za 15-dec.14:30Rijnvogels - RKAV Volendam3 - 2
    za 15-dec.14:30FC 's-Gravenzande - Ter Leede2 - 4
    za 15-dec.14:45XerxesDZB - Jong FC Den Bosch0 - 2
  • Stand Zaterdag Hoofdklasse A

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKAV Volendam15121249202937
    2Ter Leede1593332191330
    3Jong FC Den Bosch1583438221627
    4FC 's-Gravenzande1581637271025
    5SC Feyenoord156633732524
    6Spijkenisse157353126524
    7Smitshoek157352422224
    8Rijnvogels156452422222
    9Jodan Boys157172729-222
    10Zwaluwen155552322120
    11Achilles Veen155462324-119
    12Swift154562423117
    13DFS sv154562234-1217
    14Capelle154292844-1614
    15Nootdorp1513111440-266
    16XerxesDZB1513111441-276
  • Stand periode 1

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1RKAV Volendam108112025
    2FC 's-Gravenzande107121222
    3Rijnvogels10523517
    4Ter Leede10523417
    5Spijkenisse10523217
    6SC Feyenoord10442416
    7DFS sv10442-116
    8Jong FC Den Bosch104331015
    9Swift10424314
    10Capelle10415-313
    11Smitshoek10415-513
    12Zwaluwen10334-312
    13Achilles Veen10316-510
    14Jodan Boys10217-117
    15XerxesDZB10136-156
    16Nootdorp10037-173
  • Stand periode 2

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Jodan Boys5500915
    2Ter Leede5410913
    3RKAV Volendam5401912
    4Jong FC Den Bosch5401612
    5Smitshoek5320711
    6Achilles Veen523049
    7Zwaluwen522148
    8SC Feyenoord522118
    9Spijkenisse521237
    10Rijnvogels5122-35
    11FC 's-Gravenzande5104-23
    12Swift5032-23
    13Nootdorp5104-93
    14DFS sv5014-111
    15Capelle5014-131
    16XerxesDZB5005-120
  • Stand periode 3

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Achilles Veen000000
    2Capelle000000
    3FC 's-Gravenzande000000
    4Jong FC Den Bosch000000
    5SC Feyenoord000000
    6Jodan Boys000000
    7Nootdorp000000
    8Rijnvogels000000
    9Smitshoek000000
    10Spijkenisse000000
    11Swift000000
    12Ter Leede000000
    13RKAV Volendam000000
    14XerxesDZB000000
    15Zwaluwen000000
    16DFS sv000000