• SPORTVERENIGING DOOR FUSIE STERK OPHEUSDEN

    SPORTVERENIGING DOOR FUSIE STERK OPHEUSDEN

  • Programma Beker District Oost 4e ronde

    WedstrijddatumAccommodatieStatusWedstrijd
    za 23-feb. 15:00Sportpark De EikelhofTe spelenBennekom 1 - SVZW
  • Uitslagen Beker District Oost 4e ronde

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    di 12-feb. 20:00Juliana '31 1 - Sparta Nijkerk1 - 5
    di 12-feb. 20:00Berkum - KHC 13 - 1
    di 19-feb. 20:00DOS '37 1 - WVV '34 14 - 1
    di 19-feb. 20:00DETO - Silvolde0 - 2
    di 19-feb. 20:00WVF 1 - ZAC 11 - 0
    di 19-feb. 20:00Vroomshoopse Boys 1 - HSC '21 22 - 2 (3 - 0)
    di 19-feb. 20:00DFS sv - csv Apeldoorn2 - 2 (4 - 2)
    di 19-feb. 20:15AZSV - Rood Wit 15 - 0
    wo 20-feb. 20:00Quick '20 1 - Dalfsen 12 - 1
    wo 20-feb. 20:00Longa '30 1 - DUNO D0 - 2
    do 21-feb. 20:00Hierden 1 - AWC1 - 5
    do 21-feb. 20:00Tubantia 1 - RKZVC2 - 0
    do 21-feb. 20:00Leones 1 - ESA 11 - 1 (2 - 4)
    do 21-feb. 20:00SDOUC 1 - Barbaros 11 - 1 (4 - 5)
    do 21-feb. 20:15De Tukkers 1 - Rohda Raalte 10 - 2
  • Programma oefenwedstrijd

    Geen informatie

  • Programma Zaterdag Hoofdklasse A

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijd
    za 23-feb.14:30Capelle - XerxesDZB
    za 23-feb.14:30Zwaluwen - Nootdorp
    za 23-feb.14:30FC 's-Gravenzande - Smitshoek
    za 23-feb.14:30Spijkenisse - Achilles Veen
    za 23-feb.14:30DFS sv - Jong FC Den Bosch
    za 02-mrt.14:30Swift - XerxesDZB
  • Uitslagen Zaterdag Hoofdklasse A

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagStatus
    za 16-feb.Spijkenisse - Zwaluwen0 - 3Uitgespeeld
    za 16-feb.Smitshoek - Jong FC Den Bosch2 - 2Uitgespeeld
    za 16-feb.Achilles Veen - Rijnvogels2 - 4Uitgespeeld
    za 16-feb.RKAV Volendam - Ter Leede2 - 1Uitgespeeld
    za 16-feb.Nootdorp - Swift1 - 3Uitgespeeld
    za 16-feb.DFS sv - SC Feyenoord2 - 5Uitgespeeld
    za 16-feb.Capelle - Jodan Boys0 - 0Uitgespeeld
    za 16-feb.XerxesDZB - FC 's-Gravenzande2 - 3Uitgespeeld
  • Stand Zaterdag Hoofdklasse A

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKAV Volendam20134358292943
    2Ter Leede20123539241539
    3SC Feyenoord2098350401035
    4Zwaluwen199553224832
    5Jong FC Den Bosch1994644281631
    6FC 's-Gravenzande199374234830
    7Jodan Boys209383433130
    8Rijnvogels208483529628
    9Spijkenisse198473331228
    10Smitshoek197572830-226
    11Swift196763430425
    12Achilles Veen197483434025
    13DFS sv195592745-1820
    14Capelle1954103350-1719
    15Nootdorp1924132048-2810
    16XerxesDZB1813141852-346
  • Stand periode 1

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1RKAV Volendam108112025
    2FC 's-Gravenzande107121222
    3Rijnvogels10523517
    4Ter Leede10523417
    5Spijkenisse10523217
    6SC Feyenoord10442416
    7DFS sv10442-116
    8Jong FC Den Bosch104331015
    9Swift10424314
    10Capelle10415-313
    11Smitshoek10415-513
    12Zwaluwen10334-312
    13Achilles Veen10316-510
    14Jodan Boys10217-117
    15XerxesDZB10136-156
    16Nootdorp10037-173
  • Stand periode 2

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Jodan Boys107211223
    2Ter Leede107121122
    3Zwaluwen96211120
    4SC Feyenoord10541619
    5RKAV Volendam10532918
    6Jong FC Den Bosch9513616
    7Achilles Veen9432515
    8Smitshoek9342313
    9Swift9252111
    10Spijkenisse9324011
    11Rijnvogels10325111
    12FC 's-Gravenzande9225-48
    13Nootdorp9216-117
    14Capelle9135-146
    15DFS sv9117-174
    16XerxesDZB8008-190
  • Stand periode 3

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Achilles Veen000000
    2Capelle000000
    3FC 's-Gravenzande000000
    4Jong FC Den Bosch000000
    5SC Feyenoord000000
    6Jodan Boys000000
    7Nootdorp000000
    8Rijnvogels000000
    9Smitshoek000000
    10Spijkenisse000000
    11Swift000000
    12Ter Leede000000
    13RKAV Volendam000000
    14XerxesDZB000000
    15Zwaluwen000000
    16DFS sv000000