• SPORTVERENIGING DOOR FUSIE STERK OPHEUSDEN

    SPORTVERENIGING DOOR FUSIE STERK OPHEUSDEN

  • Teamfoto sv DFS VR1

  • Staf sv DFS VR 1

    NaamFunctieMobiel
    Davelaar, CornéTrainer
    Walsem, Sanne vanTeammanager
    Zanten, Wim vanTeammanager
  • Selectie sv DFS VR1

    RugnrNaamPositie
    12 Lisa van Olderen Doelverdediger
    1 Marieke Stoffelen Doelverdediger
    3 Gertrude van Eldik Verdediger
    7 Alyssia Maregrande Verdediger
    11 Dineke van Nifterik Verdediger
    6 Sanne van Walsem Verdediger
    10 Tessa van Walsem Verdediger
    Nienke van Meerten Middenvelder
    8 Janita Davelaar Middenvelder
    4 Lisa van Eldik Middenvelder
    16 Ramona Geurts Middenvelder
    14 Maartje Jager Middenvelder
    2 Susanne Snel Middenvelder
    5 Samantha van Oort Aanvaller
    Maritte Scheurwater Aanvaller
    Shanice van der Stuyft Aanvaller
  • Programma Vrouwen, VR1, 4e klasse 3

    WedstrijddatumAanvangstijdStatusWedstrijd
    za 01-dec.12:00Te spelensv DFS VR1 - Fortissimo VR1
    za 08-dec.15:00Te spelenBennekom VR1 - sv DFS VR1
    za 09-feb.12:00Te spelensv DFS VR1 - Terschuurse Boys VR1
    za 09-mrt.12:00Te spelensv DFS VR1 - ESA VR1
    za 16-mrt.12:30Te spelenSparta Nijkerk VR2 - sv DFS VR1
    za 06-apr.14:30Te spelenFortissimo VR1 - sv DFS VR1
    za 13-apr.12:00Te spelensv DFS VR1 - Bennekom VR1
    za 04-mei.12:00Te spelensv DFS VR1 - SDV Barneveld VR2
    za 11-mei.12:30Te spelenSKV VR2 - sv DFS VR1
    za 18-mei.12:00Te spelensv DFS VR1 - Kesteren VR1
  • Stand Vrouwen, VR1, 4e klasse 3

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld VR266003818
    2Sparta Nijkerk VR25401412
    3VVOP VR26402-1112
    4Fortissimo VR15311710
    5Bennekom VR16312810
    6Kesteren VR16303-19
    7Terschuurse Boys VR16303-49
    8ESA VR16204-76
    9sv DFS VR17106-123
    10SKV VR27007-220
  • Uitslagen Vrouwen, VR1, 4e klasse 3

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijdUitslag
    za 17-nov.12:00sv DFS VR1 - Sparta Nijkerk VR20 - 5
    za 17-nov.12:30SKV VR2 - VVOP VR23 - 4
    za 17-nov.12:45SDV Barneveld VR2 - Terschuurse Boys VR16 - 2
    za 17-nov.15:00Bennekom VR1 - ESA VR17 - 1
  • Doelpuntenmakers competitie

    Naam Aantal
    Samantha van Oort5
    Lisa van Eldik2
    Gertrude van Eldik2
    Susanne Snel1
    Shanice van der Stuyft1
    Sanne van Walsem1
  • Trainingsschema

    DagTijdKleedkamerTrainingsveld
    Maandag19:3035
    Woensdag19:3035
  • Eerste driepunter sv DFS VR1

    Terwijl we vorige week goed speelden tegen de koploper SDV Barneveld, stond deze week de wedstrijd tegen SKV VR2, die laatsten staan, op het programma. Een heel ander soort wedstrijd waarvan we wisten dat we punten konden pakken, zeker na ons goede spel tegen Barneveld.

    Er werd vandaag om 12.00 thuis in Opheusden afgetrapt tegen SKV VR2. Hoewel er in de bespreking duidelijk de afspraak gemaakt was om net zo te starten als tegen koploper Barneveld. Was het toch moeilijk om het niveau van vorige week terug te vinden. We startte aanvallend en speelde veel op de helft van de Wageningse ploeg. Sanne nam een corner die na wat gerommel voor de goal terug naar achter gespeeld werd om weer wat rust te creëeren. Deze pass kwam helaas in de voeten van een SKV aanvaller die dankbaar de bal meenam en via een goeie counter SKV tegen de verhoudingen in op voorsprong zette. Ondanks dat we niet altijd goed voetbalde kwamen we toch snel weer op een gelijke stand via een vrije trap van Sanne. Daarna werd ook snel de 2-1 gemaakt door een goede aanval via Nienke die kreeg de bal bij de 2e paal waar Sam hem dankbaar binnenschoot.

    De tweede helft werd er nog steeds niet gevoetbald zoals we kunnen. Toch waren we nog steeds gevaarlijk. Al snel na het begin van de tweede helft kwamen we op een 3-1 voorsprong weer was het Sam die binnen schoot. Zij was ook degene die de 4-1 maakte. Al met al niet de beste wedstrijd die we gespeeld hebben maar wel de 3 punten binnen waar hard voor gewerkt hebben met z’n allen.

  • DFS VR1 VERLIEST VAN KOPLOPER SDVB.

    We mochten vandaag aantreden tegen koploper SDVB VR2. Deze meiden hebben nog geen wedstrijd gewonnen zonder minder dan 7 doelpunten te maken. Onze taak was duidelijk vandaag, verdedigen.

    Met een gehavend team reisde we af naar Barneveld. 11 vrouw sterk geen wissels dus iedereen moest 90 min vol aan de bak. We startte sterk. Rustig aan de bal en linies kort op elkaar. De eerste kans was voor ons, Sam speelde zichzelf vrij voor de keeper en kon uithalen. Haar schot belandde op de paal. De wedstrijd ging over en weer. Door te veel commentaar op de scheids kreeg SDVB een gele kaart en kwamen zij met 10 man te staan. We konden wat vrijer voetballen en we kregen wat kansjes, maar we konden het net van de tegenstander niet vinden. Toen SDVB weer met 11 vrouw in het veld stond werden ze meteen gevaarlijk. Ze scoorde voor rust nog 3x.

    2e helft begonnen we weer goed en geconcentreerd. SDVB heeft veel kwaliteit en konden makkelijk rond spelen. Toch werden ze niet heel gevaarlijk meer de 2e helft op een paar schoten van afstand na. Zo vloog ook de 4-0 er in. Sam werkte hard voor in en verdiende een corner. Die werd genomen door Sanne en na wat gerommel in de 16 wist Shanice de bal hard in de goal te werken. Bij een stand van 4-1 floot de scheids af.

  • Derby eindigt in 3-2 verlies voor DFS VR1

     

    De derby tussen Kesteren en Opheusden, 1 van de wedstrijden waar naar uit wordt gekeken, stond zaterdag op het programma. Zoals altijd was het heet en we wisten dat we een moeilijke wedstrijd voor de boeg hadden op het zware kunstgras. Strijdlustig begonnen we aan de wedstrijd!

    De eerste minuten ging het gelijk op. Toch keken we snel tegen een achterstand aan, door een vrije trap tegen die via een kopbal het goal in rolde. Het spel bl...eef heen en weer gaan, zonder een overduidelijke bovenliggende partij. Beide partijen creëerden nog wat kleine kansen, maar verdedigend hadden we het goed onder controle, terwijl we aanvallend net te kort kwamen om de gelijkmaker te maken. 1-0 was dan ook de ruststand.

    ‘Keihard blijven werken als team’. Daarmee betraden we op nieuw het veld onder het lage zonnetje. We begonnen weer scherp en konden veel druk zetten. Toch wist Kesteren de 2-0 te maken via een vrije trap. Ondanks deze achterstand bleven de koppies omhoog en werd er goed gevoetbald. Dit resulteerde in een goal: Truus wist de touwen van het goal van Kesteren te vinden na een fout van de keepster. We bleven op zoek gaan naar de gelijkmaker, maar na wat gerommel in de 16 meter wist Kesteren de 3-1 te maken. Suus hield het team nog op de been door een kwartier voor tijd de 3-2 binnen te schieten. We geloofden nog in een gelijkspel, maar helaas werd ons middenveld uitgedund met hier en daar pijntjes en hadden we het de laatste minuten zwaar. De wedstrijd werd uitgespeeld zonder dat beide teams nog gevaarlijk werden. We hebben er als team keihard voor gewerkt, maar helaas gingen er geen punten mee naar huis.

    Op naar zaterdag waarbij we op jacht gaan naar de eerste drie punten! Om 12:00 spelen we de wedstrijd thuis tegen VVOP.

  • DFS VR1 onderuit in eerste competitiewedstrijd

    Onze eerste wedstrijd stond tegen de vrouwen van Terschuurse Boys op het programma. Om kwart over acht waren we al aanwezig om tien uur te kunnen aftrappen op het kunstgrasveld bij de tegenstanders.

    Voordat we zelf het eerste balcontact hadden gemaakt, lag de 1-0 al in het goal. Al snel werd de 2-0 gemaakt, door een misverstand tussen ons team en de scheidsrechter. We begonnen niet scherp genoeg en dit resulteerde al snel in... vier goals tegen in een kwartier. In het volgende kwartier kregen we nog twee goals tegen. We waren te laat in het begrijpen van het spel van de tegenstander, die alle ballen over de verdediging heen schoot en door hun goede spits liet binnentikken. Het laatste kwartier kwamen we beter in de wedstrijd en creëerden we enkele kansen, maar de bal belandde niet in de touwen. We gingen de rust in met een 6-0 achterstand.

    Maar zo’n snelle goal als zij maakten, konden wij ook. Net na de aftrap gaf Sam de bal voor, die Lisa kon aannemen en binnentikken 6-1. Na een scherpe pass van Lisa kwam Sam voor de verdediging van de tegenstander om de 6-2 binnen te schieten. Ook de 6-3 werd al snel gemaakt, nadat Sam weer een mooie voorzet voor de goal kreeg en Lisa deze kon binnentikken. We kwamen als een ander DFS uit de kleedkamer en door het druk zetten op de tegenstander, namen we de controle over op het veld. Zelf gaven we weinig kansen meer weg. We creëerden nog een paar kansen en ook had de scheidsrechter de bal op de stip kunnen leggen. Helaas bleef de stand 6-3. Ondanks een slechte eerste helft, hebben we de tweede helft meer laten zien wat we waard zijn.

    We zijn op scherp gezet voor het niveau van de wedstrijden in deze nieuwe competitie. Op naar de derby tegen Kesteren die 6 oktober om 15:00 in Kesteren op het programma staat.