• SPORTVERENIGING DOOR FUSIE STERK OPHEUSDEN

    SPORTVERENIGING DOOR FUSIE STERK OPHEUSDEN

  • Teamfoto sv DFS VR1 niet AVG proof

  • Kledingsponsoren

    NaamWebsite
    sv Heuzes 12de Kjelhttp://https://www.facebook.com/Heuzes12deKjel/?ref=bookmarks
    The Brow Barshttp://https://www.thebrowbars.nl/
    Tingieterij de Geest
  • Staf sv DFS VR 1

    NaamFunctieMobiel
    Davelaar, CornéTrainer
    Walsem, Sanne vanTeammanager
    Zanten, Wim vanTeammanager
  • Selectie sv DFS VR1

    NaamPositieMobiel
    AfgeschermdMiddenvelder
    AfgeschermdAanvaller
    Davelaar, JanitaMiddenvelder
    Eldik, Gertrude vanVerdediger
    Eldik, Lisa vanMiddenvelder
    Jager, MaartjeMiddenvelder
    Maregrande, AlyssiaVerdediger
    Nifterik, Dineke vanVerdediger
    Olderen, Lisa vanDoelverdediger
    Oort, Samantha vanAanvaller
    Scheurwater, MaritteAanvaller
    Snel, SusanneMiddenvelder
    Tuinema, SiriMiddenvelder
    Walsem, Sanne vanVerdediger
    Walsem, Tessa vanVerdediger
  • Programma Vrouwen, VR1, 4e klasse 3

    WedstrijddatumAanvangstijdStatusWedstrijd
    za 06-okt.15:00Te spelenKesteren VR1 - sv DFS VR1
    za 13-okt.12:00Te spelensv DFS VR1 - VVOP VR2
    za 27-okt.12:30Te spelenSDV Barneveld VR2 - sv DFS VR1
    za 03-nov.12:00Te spelensv DFS VR1 - SKV VR2
    za 10-nov.14:30Te spelenESA VR1 - sv DFS VR1
    za 17-nov.12:00Te spelensv DFS VR1 - Sparta Nijkerk VR2
    za 01-dec.12:00Te spelensv DFS VR1 - Fortissimo VR1
    za 08-dec.15:00Te spelenBennekom VR1 - sv DFS VR1
    za 09-feb.12:00Te spelensv DFS VR1 - Terschuurse Boys VR1
    za 09-mrt.12:00Te spelensv DFS VR1 - ESA VR1
    za 16-mrt.12:30Te spelenSparta Nijkerk VR2 - sv DFS VR1
  • Stand Vrouwen, VR1, 4e klasse 3

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld VR2110053
    2Terschuurse Boys VR1110033
    3Fortissimo VR1110023
    4Kesteren VR1110013
    5Sparta Nijkerk VR2000000
    6VVOP VR2000000
    7SKV VR21001-10
    8ESA VR11001-20
    9sv DFS VR11001-30
    10Bennekom VR11001-50
  • Uitslagen Vrouwen, VR1, 4e klasse 3

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijdUitslag
    za 22-sep.10:00Terschuurse Boys VR1 - sv DFS VR16 - 3
    za 22-sep.12:45SKV VR2 - Kesteren VR14 - 5
    za 22-sep.14:30ESA VR1 - Fortissimo VR11 - 3
    za 22-sep.15:30Bennekom VR1 - SDV Barneveld VR22 - 7
  • Vrouwen beker zaterdag poule groep 3-15

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1sv DFS VR1220056
    2Blauw Geel '55 VR2210123
    3EMM VR12002-70
  • Doelpuntenmakers competitie

    Naam Aantal
    Lisa van Eldik2
    Samantha van Oort1
  • Trainingsschema

    DagTijdKleedkamerTrainingsveld
    Maandag19:3035
    Woensdag19:3035
  • DFS VR1 onderuit in eerste competitiewedstrijd

    Onze eerste wedstrijd stond tegen de vrouwen van Terschuurse Boys op het programma. Om kwart over acht waren we al aanwezig om tien uur te kunnen aftrappen op het kunstgrasveld bij de tegenstanders.

    Voordat we zelf het eerste balcontact hadden gemaakt, lag de 1-0 al in het goal. Al snel werd de 2-0 gemaakt, door een misverstand tussen ons team en de scheidsrechter. We begonnen niet scherp genoeg en dit resulteerde al snel in... vier goals tegen in een kwartier. In het volgende kwartier kregen we nog twee goals tegen. We waren te laat in het begrijpen van het spel van de tegenstander, die alle ballen over de verdediging heen schoot en door hun goede spits liet binnentikken. Het laatste kwartier kwamen we beter in de wedstrijd en creëerden we enkele kansen, maar de bal belandde niet in de touwen. We gingen de rust in met een 6-0 achterstand.

    Maar zo’n snelle goal als zij maakten, konden wij ook. Net na de aftrap gaf Sam de bal voor, die Lisa kon aannemen en binnentikken 6-1. Na een scherpe pass van Lisa kwam Sam voor de verdediging van de tegenstander om de 6-2 binnen te schieten. Ook de 6-3 werd al snel gemaakt, nadat Sam weer een mooie voorzet voor de goal kreeg en Lisa deze kon binnentikken. We kwamen als een ander DFS uit de kleedkamer en door het druk zetten op de tegenstander, namen we de controle over op het veld. Zelf gaven we weinig kansen meer weg. We creëerden nog een paar kansen en ook had de scheidsrechter de bal op de stip kunnen leggen. Helaas bleef de stand 6-3. Ondanks een slechte eerste helft, hebben we de tweede helft meer laten zien wat we waard zijn.

    We zijn op scherp gezet voor het niveau van de wedstrijden in deze nieuwe competitie. Op naar de derby tegen Kesteren die 6 oktober om 15:00 in Kesteren op het programma staat.