• Coronaregels per 1 juli 2020

    Hieronder volgt een overzicht van de coronaregels zoals deze met ingang van 1 juli gelden op sportpark 't Heerenand.

    Hiermee zijn wij in overeenstemming met de regels van de Rijksoverheid, het RIVM en de KNVB.

    Iedereen die het complex betreedt is verplicht om zich aan deze regels te houden! 

    Afstand houden

    • 1,5 meter afstand houden regel op het complex en in de kantine
      • Eigen verantwoordelijkheid van iedereen om correct om te gaan met de regels!
      • Tijdens activiteiten geldt de 1,5 mtr regel niet, dus “contact-trainingen” is voor alle groepen toegestaan na de zomerstop
      • Oefenwedstrijden zijn weer toegestaan na de zomerstop.

    Kantine op zaterdagen weer open van 14:30u t/m 18:00u

    • Graag de aangegeven aanwijzigingen zoals looproutes etc. opvolgen.
    • Er gelden in de kantine wel de extra regels die in alle Nederlandse horecagelegenheden gelden. Hoofdregel is dat iedereen op 1,5 meter afstand blijft en gaat zitten aan een tafel. 
  • Programma oefen en bekerwedstrijden

    WedstrijddatumCompetitiesoortAanvangWedstrijd
    di 11-aug.Oefen20:00OVC'85 1 - sv DFS
    za 15-aug.Oefen13:00sv DFS 2 - Wageningen 2
    za 15-aug.Oefen14:30sv DFS - SKV 1
    do 20-aug.Oefen20:00Arnhemse Boys JO17-2 - sv DFS JO17-1
    za 22-aug.Oefen12:30sv DFS JO17-1 - OVC'85 JO17-1
    za 22-aug.Oefen13:00sv DFS 2 - VVA Achterberg 2
    za 22-aug.Oefen14:30Candia'66 1 - sv DFS
    di 25-aug.Oefen19:30ESA 2 - sv DFS 2
    di 25-aug.Oefen20:00VVA Achterberg 1 - sv DFS
    di 01-sep.Oefen20:00sv DFS - ESA 1
    wo 09-sep.Oefen19:30sv DFS JO17-1 - ONA'53 JO17-1
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    za 08-aug. 19:15SCZ 1 - sv DFS 11 - 1
  • Poule indeling sv DFS 1 4e Klasse B

    TeamClubrelatiecodeStarttijd
    CHRCBBKT05X14:30
    DodewaardBBKS16214:30
    EMMBBKS39B14:30
    GVCBBKW70A14:30
    KesterenBBKR68E14:30
    LiendenBBKX45Z14:30
    SC ValburgBBKV98915:00
    SDOOBBKV77215:00
    UchtaBBKR77G14:30
    WAVVBBKX29X14:30
    WageningenBBKR08Q14:30
    sv DFSFXRZ41A15:00
  • Poule indeling sv DFS 2 3e Klasse A

    TeamClubrelatiecodeStarttijd
    AVW '66 3BBKS93N14:30
    Beuningse Boys 3BBKY57B13:15
    Blauw Geel '55 3BBKX10V12:30
    De Bataven 2BBKX24S14:30
    Excelsior Z. 2BBKY09S12:30
    Oranje Blauw 2BBKS03Q14:30
    RKSV Driel 2BBKX91C15:00
    Redichem 2BBKW57Z12:00
    SCE 2BBKS76K15:00
    Sc Westervoort 2BBKR05N12:45
    VDZ 2BBKT17816:15
    sv DFS 2FXRZ41A12:30
  • Poule programma beker sv DFS 1

    WedstrijddatumWedstrijd
    za 29-aug. 15:00sv DFS - Elistha
    za 05-sep. 14:30De Paasberg - sv DFS
    za 12-sep. 14:30Advendo '57 - sv DFS
  • Poule programma beker sv DFS 2

    WedstrijddatumWedstrijd
    za 29-aug. 12:30sv DFS 2 - Advendo '57 2
    za 05-sep. 12:15DTS '35 Ede 4 - sv DFS 2
    za 12-sep. 12:30sv DFS 2 - Blauw Geel '55 3
  • Poule programma beker sv DFS 3

    WedstrijddatumWedstrijd
    za 29-aug. 15:00Kesteren 4 - sv DFS 3
    za 05-sep. 14:30sv DFS 3 - Aquila 2
    za 12-sep. 14:30sv DFS 3 - Lienden 3
  • Poule programma beker sv DFS 4

    WedstrijddatumWedstrijd
    za 05-sep. 14:30sv DFS 4 - SVHA 2
    za 12-sep. 14:30Dodewaard 3 - sv DFS 4
  • Poule programma beker sv DFS 5

    WedstrijddatumWedstrijd
    za 29-aug. 14:30sv DFS 5 - WAVV 3
    za 05-sep. 14:30Blauw Geel '55 8 - sv DFS 5
    za 12-sep. 15:00Bennekom 11 - sv DFS 5
  • Poule programma beker sv DFS 6

    WedstrijddatumWedstrijd
    za 29-aug. 14:30sv DFS 6 - Fortissimo 5
    za 05-sep. 12:30Blauw Geel '55 9 - sv DFS 6
    za 12-sep. 14:30sv DFS 6 - vv Ede/Victoria 5
  • Poule programma beker JO17-1

    WedstrijddatumWedstrijd
    za 29-aug. 12:30sv DFS JO17-1 - WAVV JO17-1
    za 05-sep. 12:30SDOO JO17-1 - sv DFS JO17-1
    za 12-sep. 15:00SKV JO17-5G - sv DFS JO17-1
  • Poule programma beker JO15-1

    WedstrijddatumWedstrijd
    za 29-aug. 09:00SDV Barneveld JO15-3 - sv DFS JO15-1
    za 05-sep. 10:30sv DFS JO15-1 - Ede/Victoria vv JO15-1
    za 12-sep. 10:30sv DFS JO15-1 - Fortissimo JO15-2
  • Poule programma beker JO14-1

    WedstrijddatumWedstrijd
    za 29-aug. 08:45Kesteren JO14-2G - sv DFS JO14-1G
    za 05-sep. 09:30sv DFS JO14-1G - Dodewaard JO14-1
    za 12-sep. 10:30sv DFS JO14-1G - Lienden JO14-1
  • Poule programma beker JO13-1

    WedstrijddatumWedstrijd
    za 29-aug. 09:30sv DFS JO13-1 - 't Peeske JO13-1
    za 05-sep. 08:30Eldenia JO13-3 - sv DFS JO13-1
    za 12-sep. 09:30sv DFS JO13-1 - ST: Victoria'25/SCD'33 JO13-1G
  • Poule programma beker MO15-1

    WedstrijddatumWedstrijd
    za 29-aug. 11:15DVOL MO15-1 - sv DFS MO15-1
    za 05-sep. 09:30sv DFS MO15-1 - Oranje Blauw MO15-1
  • Vrijwilligers gezocht